#2015-12-21 05:13:27 

Karłowata

Użytkownik

Lubię podróżować po Polsce, jednak moja rodzina dziwi się, czemu nie wyjeżdzamy na wczasy gdzieś do Chorwacji czy do Egiptu. Raz byliśmy za granicą i dzieciaki się cieszyły, ale mnie generalnie nie ciągnie do ciepłych krajów. Podoba mi się polska swojskość i zróżnicowana pogoda. Nie mam zamiaru wydawać na razie kasy na zagraniczne wakacje, dlatego zastanawiam się, czy najbliższy wakacyjny urlop spędzić w górach, nad morzem czy może nad jeziorem. A wy co preferujecie?
#2015-12-21 06:26:31 

Piesio

Użytkownik

Ja tak jak twoje dzieciaki lubie wyjezdzac za granice najlepiej na wyspy kanaryjskie albo do tunezji. Tam jest luksus i inny swiat. Nie wiem co ci się tak podoba w Polsce.
#2015-12-21 07:25:19 

Karłowata

Użytkownik

Podoba mi się, że w Polsce wszystko jest znajome, a zagraniczna kultura jest dla mnie często obca i niezrozumiała. Uważam też, że Polacy cudze chwalą, a swojego nie znają.
#2015-12-21 08:53:16 

33Joasia

Użytkownik

Ja się z Tobą w zupełności zgadzam. Wolę zgłębiac polską kulturę i tradycję, a obca niezbyt mnie interesuje. Niedawno spodobała mi się Brzezina Agroturystyka – jest to osada znajdująca się na pograniczu Kujaw i Wielkopolski. Jest tam cicho, spokojnie i przyjemnie. Można pooddychac świeżym powietrzem w otoczeniu jeziora, lasów i łąk.

#2015-12-21 09:33:53 

Karłowata

Użytkownik

Czyli polecasz mi wypoczynek nad jeziorem? A co myślisz o wakacjach nad morzem i w górach?
#2015-12-21 11:44:48 

33Joasia

Użytkownik

Jak dla mnie w górach i nad morzem jest zbyt wielu turystów. A w gospodarstwie agroturystycznym w centrum Polski jest dużo bardziej spokojnie. Jeśli będziesz chciała dowiedzieć się czegoś więcej na temat tej agroturystyki, to polecam Ci wejść na stronę http://www.brzezina-agroturystyka.pl/oferta/. Oprócz szczegółów oferty znajdziesz tam również zdjęcia całego ośrodka.
#2015-12-21 13:44:04 

Karłowata

Użytkownik

Powiem Ci, że twoja oferta agroturystyki nad jeziorem jest bardzo interesująca. Może uda mi się przekonać rodzinę, byśmy tam zaplanowali najbliższe wakacje.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015