#2015-12-28 05:46:43 

Karłowata

Użytkownik

Cześć dziewczyny. Jak każda dobrze wie, wystrój wnętrza musi zgrywać się w jedną całość. Niedawno się wprowadziłam do nowego domu. Przeszedł on kapitalny remont. Wszystko jest prawie idealne, ale zostały mi nieszczęsne schody. Są stare, wysłużone a ja szukam czegoś nowego. Może mi ktoś coś polecić?
#2015-12-28 07:50:18 

33Joasia

Użytkownik

Znajomy mówił ostatnio o jednej firmie, która robi schody. Jak tylko będzie okazja to go zapytam kto to taki i na pewno się odezwę. Osobiście korzystałam z jednej naprawdę fajnej firmy, która robiła schody, ale było to już jakiś czas temu i z tego co wiem, firma upadła. Szkoda bo robili naprawdę porządną robotę.
#2015-12-28 09:41:56 

Barebiuk

Użytkownik

Jedna ekipa robi unikatowe schody stalowe w Poznaniu, jak wpiszesz sobie w wyszukiwarce fabryka schodów to powinno być na pierwszym miejscu. Pracowałem kiedyś u nich zanim przeszedłem na swoją działalność. Ogólnie to mocno polecam ich zawsze, bo robią naprawdę porządne rzeczy. Zresztą jako były pracownik nic nie jestem im winny więc moja opinia jest bardzo obiektywna :P
#2015-12-28 09:57:23 

Karłowata

Użytkownik

Dopiero teraz trafiłam na ich stronę. Faktycznie wszystko wygląda tak jak powinno. Jak tak dłużej to wszystko oglądam to coraz bardziej zakochuję się w tym co widzę. Jeżeli faktycznie jest tak jak mówisz, to chyba zadzwonię do nich i się dowiem wszystkiego. Bardzo zainteresowałeś mnie tą ofertą i swoim wpisem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015