#2015-12-31 04:09:29 

Qskowa

Użytkownik

Hej! W magazynach o wnętrzach zawsze widzę piękne pokoje dziecięce z bajkowymi tapetami czy malunkami. Sama chciałabym taki efekt uzyskać, ale zupełnie nie wiem, jak się za to zabrać. Mozecie coś podpowiedzieć?
#2015-12-31 06:02:08 

Barebiuk

Użytkownik

Proponuję wybrać konkretną aranżację z magazynu i próbować ją odtworzyć. Tak chyba będzie Ci najlatwiej. Wybierz mebelki, poszukaj odpowiednich tapet czy ewentualnie postaw na robione na zamówienie naklejki na ściany, a efekt będzie podobny.
#2015-12-31 07:38:00 

Qskowa

Użytkownik

No niby tak robię, ale wszystko co wybieram jest nieco inne od tego co na zdjęci i mam wrażenie, że po połaczeniu nie wygląda już tak dobrze. Niestety mój pokój jest też nieduży i ma niewielkie okno :(
#2015-12-31 09:58:15 

Karłowata

Użytkownik

Z pewnością nie uzyskasz takiego samego efektu, gdyż pracują nad tym profesjonaliści. Duża też w tym zasługa dobrego oświetlenia i fotografa. Nie obawiaj się porażki, tylko zacznij działać. Kup dziecięce naklejki na ściany, proste biase meble i do tego pasujące kolorystycznie dodatki, a efekt końcowy z pewnością będzie super. Pisałaś, że pokoik jest nieduzy i ma małe okno – proponuje zatem jasne, pastelowe kolory, białe meble, i jasną podłogę. Mocne kolory się nie sprawdzą i optycznie pomniejszą pomieszczenie.
#2015-12-31 12:15:36 

Qskowa

Użytkownik

Dziękuję za cenne wskazówki. Widzę, że mam do czynienia z fachowcem :) Zastosuję się do Twoich rad i zobaczymy, jaki będzie efekt końcowy. Jesli napotkam problemy, z pewnością się zgłosze :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015