#2016-01-05 08:34:50 

ZłyON

Użytkownik

Dostałem zlecenie od szefa, że mam wybrać wyposażenie sekretariatu w naszej nowej siedzibie. Jak to mężczyzna, nie bardzo znam się na obowiązujących trendach i nie bardzo mam też wyrobiony gust. Proszę was o pomoc, bo na pewno kupowaliście już takie rzecz. Skupcie się proszę na wieszakach, bo z tymi mam największy problem. Nie wiem czy mają być nowoczesne, czy tradycyjne, na rynku jest tyle propozycji, że trudno podjąć konkretną decyzję.
#2016-01-05 11:06:23 

Qskowa

Użytkownik

Sekretariat każdej firmy to miejsce reprezentacyjne, a co za tym idzie musi bardzo dobrze wyglądać. Jeśli chcecie wraz z szefem utrzymać pewien prestiż waszej firmy, to koniecznie trzeba poświęcić czas na dobranie odpowiednich elementów. Proponuje połączenie wieszaków stojących oraz wieszaków na ścianę. Oba elementy komponują się ze sobą i mogą służyć zarówno przy oficjalnych spotkaniach, jak i tych mniej formalnych.
#2016-01-05 12:54:47 

Barebiuk

Użytkownik

Zmagałem się niedawno z takim samym problemem. Dobrą ofertę na wieszaki znalazłem w sklepie działającym pod tym adresem http://alabre.pl/pl/c/WIESZAKI-SCIENNE/18. Mają bardzo duży wybór i to wieszaków w stylu tradycyjnym, jak i tych nowoczesnych. A do tego spore możliwości w zakresie doboru kolorów.
#2016-01-05 13:39:53 

33Joasia

Użytkownik

O i widzę, że jeszcze podwójne łóżka metalowe sprzedają. Naprawdę asortyment pierwsza klasa.
#2016-01-05 13:49:21 

Bydgoszczanin

Użytkownik

Łóżka to ty w sekretariacie nie wstawiaj, ale wieszaki są godne polecenia. Jak dobrze wybierzesz to może szef jeszcze ci jakąś premie przyzna. A tak na poważnie, to sądzę, że tego rodzaju zadaniami to powinny się zajmować raczej kobiety. Wydaję mi się, że one mają trochę więcej gustu w tego rodzaju zakupach.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015