#2016-01-11 09:57:34 

WenusToJa

Użytkownik

Mimo, że robienie wypieków nie jest dla mnie tajemnicą, to od dawna zastanawiam się, w jaki sposób powstają torty weselne, urodzinowe i z innych okazji, tak doskonale ozdobione. Przecież przy niektórych propozycjach to jest wręcz niemożliwe, żeby tak wiele szczegółów można było wykonać z jadalnej masy.
#2016-01-11 11:23:44 

Barebiuk

Użytkownik

Na świecie są mistrzowie, którzy dekorowaniem tortów zajmują się od wielu lat. Ich głównym narzędziem do pracy są masy plastyczne w postaci lukrów i dekoracyjnych mas. Taki towar dostępny jest w powszechnej sprzedaży, dlatego bez problemu nawet ty możesz sobie taki kupić.
#2016-01-11 12:03:32 

Brygida

Użytkownik

Ja też przyznam szczerze zastanawiałam się gdzie kupuje się barwniki spożywcze i tego rodzaju lukry. Teraz, jak już wiem, to może sama zacznę robić jakieś oryginalne wypieki.
#2016-01-11 12:46:32 

Riksza

Użytkownik

Ta masa, o której mówisz to po prostu lukier przyrządzony w odpowiedni sposób. Już kilka razy z nim pracowałam i jest to dość trudny materiał w obróbce dla kogoś, kto nie miał jeszcze styczności z takimi produktami. Ale z biegiem czasu można się nauczyć zarówno odpowiednio go przyrządzać, jak i odpowiednio go nakładać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015