#2016-01-13 10:09:39 

Papilotka

Użytkownik

Posty: 86

Skąd: Bielsko-Biała

Wiek: 24

Z gory przepraszm za niewiedze, ale powiedzcie mi o co chodzi z tymi replikami broni. Czy to jest jakas forma kolekcjonerstwa czy co konkretnie?
#2016-01-13 10:41:09 

Bydgoszczanin

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Olsztyn

Wiek: 45

Dla niektórych to kolekcjonerstwo dla innych, których chyba jest znacznie więcej, to po prostu hobby. Wiele osób pasjonuje się militariami, lubi wyjść w plener i pobawić się w wojsko. Z takiej broni mogą korzystać grupy rekonstrukcyjne lub różnego rodzaju organizacje o charakterze paramilitarnym. Poza tym ASG to nieco tańsza wersja paintball, no i wersja bardziej wygodna. Dla przykładu amunicja jest tańsza, a magazynki tj. magazynki w wersji hi-cap są łatwe w obsłudze i jednorazowo mieszczą większą ilość amunicji niż zasobniki w karabinkach do paintballu.
#2016-01-13 11:52:39 

Barebiuk

Użytkownik

Posty: 37

Skąd: Kędzierzyn Koźle

Wiek: 34

Trudno tak na szybko wyjaśnić, co tak bardzo pociąga dorosłych facetów w pistoletach strzelających kulkami. To chyba po prostu chęć sprawdzenia się i forma hobby. Dla jednych fascynujący wydaje się codzienny jogging, inni wolą pobiegać po lasach i postrzelać, nie koniecznie z prawdziwej broni. Samo ASG nie jest znowu jakoś wyjątkowo kosztowne, a na pewno tańsze od wielu innych pasji realizowanych przez mężczyzn. Poza tym z broni ASG korzystają nie tylko faceci, ale także kobiety.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015