#2016-01-29 01:58:18 

Brygida

Użytkownik

Witam. Jestem reprezentantką jednej ze świeższych spółek energetycznych (mniejsza o to, której), która chce teraz wypromować swoją działalność. Jako odpowiedzialna za promocję naszej spółki, pomyślałam, że warto byłoby nakręcić jakiś materiał promujący naszą działalność i nasze usługi. Przede wszystkim co zmieniamy etc. Szczególnie zależy nam na uwypukleniu, że jesteśmy spółką, która stara się minimalizować wszelkie koszta, jesteśmy propagatorem OZE w naszym regionie, a także że na naszym sercu leży dobro naszych klientów, dlatego też dbamy aktywnie o środowisko. Słowem, kompleksowa usługa dostarczania energii i dbania o zdrowie. ;)
#2016-01-29 04:27:13 

Bydgoszczanin

Użytkownik

Witam Panią. Myślę, że nie jest trudno znaleźć studio, dla którego nakręcenie filmu promującego korporację, którą Pani reprezentuje, będzie prostym i przyjemnym zadaniem. O ile jeszcze to prawda, co Pani pisze ;)
#2016-01-29 06:50:34 

Brygida

Użytkownik

Cóż, nasza spółka coraz szerzej inwestuje w farmy wiatrowe. Staramy się także promować i inwestować w młodych naukowców, którzy opracowują technologię odnawialnych źródeł energii, a także zmniejszania emisji zanieczyszczeń wszelkiego pochodzenia. Ponadto współpracujemy z kilkoma stowarzyszeniami, które walczą o prawa zwierząt i o środowisko w ogóle. Myślę więc, że jest co promować ;)
#2016-01-29 09:30:59 

Bydgoszczanin

Użytkownik

jeśli Pani tak mówi, to na pewno tak jest ;)
#2016-01-29 11:22:35 

Brygida

Użytkownik

Tak czy inaczej, to nie rozwiązało mojej kwestii, dalej szukam agencji, która by się tego podjęła :)
#2016-01-29 13:02:14 

Welonka

Użytkownik

Witam. Otóż my swojego czasu pracowaliśmy z firmą www.woodpeckmp.pl, która tworzyła dla nas nie tylko filmowe materiały promocyjne, ale także film instruktażowy dla naszych pracowników. Przede wszystkim ceniliśmy sobie ich pełen profesjonalizm, a także estetykę, z jaką wykonano dane materiały. Czasem jak się patrzy na niektóre reklamy, to ręce opadają, a te były naprawdę interesujące (nie tylko według nas, ale i według naszych respondentów).

#2016-01-29 13:50:35 

Brygida

Użytkownik

W takim razie pozostaje mi skontaktować się z nimi i zobaczyć, co będą w stanie nam zaproponować. Dziękuję Państwu bardzo serdecznie za pomoc. :) Temat już można zamykać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015