#2016-02-02 07:22:09 

Papilotka

Użytkownik

Mój mąż ma pewien problem. Pracuje w firmie swojego przyjaciela, w której ostatnio doszło do serii awarii sprzętu elektronicznego. Nie wiedzą co maja robić, to znaczy skąd wziąc serwis. Przyznam, że trochę jestem tym zaskoczona bo co jak co, ale oni powinni takie rzeczy wiedzieć. No więc ja postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i znaleźc im jakiś serwis elektroniki przemysłowej, moze znacie taki, któremu mozna spokojnie powierzyć drogi sprzet i go nie spartolą?
#2016-02-02 09:07:41 

Riksza

Użytkownik

Oj uważaj, bo jak się zus dowie, ze piszesz w imieniu męża albo kolegi to w ramach łatania dziury emerytalnej przywalą mu karę pięc lat do tyłu z tytułu zatrudniania ciebie hahhaha A tak na powaznie to fajna z ciebie babka, skoro to ty postanowiłaś naprawic szkody w firmie swojego męża i kolegi. Gdzie sie mieścicie?
#2016-02-02 12:00:16 

Papilotka

Użytkownik

tak, mów mi tak jeszcze. Po prostu zmęczona jestem ciągłym narzekaniem, chyba lepiej by było to naprawić raz a dobrze. Mieszakamy pod poznaniem ale firma jest w poznaniu.
#2016-02-02 13:57:11 

Bydgoszczanin

Użytkownik

Znam serwis, który pewnie moze wam pomoc, maja w ofercie np cos takiego jak naprawa UPS. Nie wiem czy wiesz o co chodzi, ale w wielu przypadkach własnie tym trzeba sie zająć i wszystko szybko wraca do normy. Powiedz mężowi, żeby poszukał firmy na osiedlu stare żegrze to bedzie wam na pewno łatwiej. Kiedy korzystałem z ich usług ale zgubiłem fakture to nie moge ci podac dokladnych danych.
#2016-02-02 14:31:43 

Papilotka

Użytkownik

OK, dzieki, to i tak duzo informacji.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015