#2016-02-08 04:18:20 

Piesio

Użytkownik

Niedługo zbliża się kilka ważnych dat w rodzinie. Chcieliśmy zrobić ciekawe prezenty dla najbliższych, ale zastanawiamy się co wybrać. Duża część naszej rodziny to osoby młode, które niedawno zamieszkały razem. Zastanawiamy się nad dodatkami do domów, albo jakimś sprzętem. Ma ktoś jakiś ciekawy pomysł na prezent?
#2016-02-08 05:38:47 

ZłyON

Użytkownik

Tylko nie kupujcie jakiś świeczników albo czegoś podobnego. Kiedyś na prezent dostałem właśnie taki stroik, oczywiście prezent to prezent i nie można narzekać, ale z doświadczenia wiem, że większość osób, szczególnie młodych wolałaby dostać coś co może im się przydać na nowej drodze życia. Ewentualnie w grę wchodzą dodatki na ściany.
#2016-02-08 06:57:10 

Hero

Użytkownik

Ja swojemu bratankowi kupiłem ostatnio dwa bardzo fajne obrazy. Może dobrym pomysłem będzie obraz ze zdjęcia? Na stronie www.decorshop.eu widziałem ciekawe projekty. Jeżeli masz jakieś fajne zdjęcia z rodzinnych imprez, albo wypadów, możesz zlecić wydrukowanie takiego projektu. To taka pamiątka na lata.
#2016-02-08 08:57:17 

ZłyON

Użytkownik

Wszystko zależy też od tego co to za okazja. Jeżeli dysponujesz większą ilością pieniędzy to może warto zainwestować w jakiś sprzęt do kuchni? Znajomy kupił bardzo fajną wyciskarkę do soków, cena nie była najniższa, ale jakość produktów jest bardzo duża.
#2016-02-08 09:57:56 

Piesio

Użytkownik

Właśnie o to chodzi, że nie chcę wydawać za dużych pieniędzy. Nie mówię tutaj o stu złotych, ale sprzęt za kilka tysięcy nie wchodzi w grę. Wiem, że dobrej jakości sprzęt musi sporo kosztować a wolę nie kupić nic niż kupić byle co. Zastanowię się jeszcze, przejrzę oferty różnych sklepów. Dzięki wszystkim za pomoc. Świerze spojrzenie na sytuację zawsze da lepszy efekt :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015