#2016-02-08 08:56:22 

ZizaIzan

Użytkownik

Potrzebuję porady. Zbliżają się walentynki, wiem, że kwiaty to nie wszystko. Biżuterię już zakupiłem dla swojej ukochanej, ale w dalszym ciągu mam problem z wyborem kwiatów. Chciałbym podarować jej coś wyjątkowego. Róże stają się chyba już nazbyt oklepanym pomysłem na bukiecik, aczkolwiek moja kobieta lubi róże, zwłaszcza herbaciane. Słyszałem kiedyś, że podarowanie osobie kwiatów w odpowiedniej kolorystyce świadczy o uczuciu jakim się ją darzy – odcienie czerwieni i różu symbolizują miłość. Herbaciane róże są koloru żółto-pomarańczowego, więc chyba nie są odpowiednie na walentynki, jak myślicie? Poradźcie coś, podpowiedzcie gdzie robią najlepsze bukiety.
#2016-02-08 09:38:55 

Welonka

Użytkownik

Co racja to racja, kolor troszeczkę mówi o uczuciu, ale czym się przejmujesz zamów bukiecik z przewagą ogniście czerwonych róż i z kilkoma różami w ulubionym kolorze twojej wybranki, takie też przecież komponują. A może jeszcze lepiej kwiaty z doręczeniem do rąk własnych? Będzie niespodzianka dla ukochanej. Wpisz sobie w wyszukiwarce kwiaty z dostawą Warszawa, na stronach na pewno będzie galeria bukiecików z pewnością coś wybierzesz. Ja kiedyś dostałam kwiaty od męża, które przyszły do pracy, kurier przyniósł, miałam ładną niespodziankę.
#2016-02-08 10:29:10 

Barebiuk

Użytkownik

Najlepiej zajrzyj tutaj http://kwiatomat.pl/o-nas ja zamawiałem kwiaty z tej kwiaciarni i jestem zadowolony, dostarczyli kwiaty zgodnie z planem, a bukiet ładnie się później ususzył. Moja kobieta była bardzo zadowolona…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015