#2016-02-08 07:13:00 

ZizaIzan

Użytkownik

Moja stara kosiarka dokonała żywota. Miałem ją chyba z dziesiec lat :DDD No wiec najwysza pora na zakup czegos nowego. Tylko mam troche problem bo kurcze przez ten dlugi czas zdożyłem wypaść trochę z tematu i teraz nie wiem, co tam nowego w tych kosiarkach... W sensie czy jakos technologicznie wszystko poszło do przodu. Wiec wolałem sie was najpierw poradzić żeby wiedzieć mniej więcej co i jak. Pozdrawiam i czekam na odp
#2016-02-08 08:04:18 

Kutryk

Użytkownik

No to w dzisiejszych czaasach ci podpowiem najlepiej po prostu poszukac sobie w necie i poczytac i wtedy bedziesz mial jasny obraz sytuacji. Jest duzo poradnikow sa tez specyfikacje wszystkich sprzetow, rady ekspertow itp.
#2016-02-08 10:58:25 

Determinator

Użytkownik

No tak mistrzu tylko jak myślisz, kto pisze te wszystkie poradniki?? One są opłacone, tyle CI powiem!! Już nie raz się spotkałem z czymś takim przecież to bije po oczach! A kosiarke najlepiej po prostu obejrzec w sklepie, spojrzeć na moc silnika, podotykać komponnentów czy wyglądają na solidne i z dobrego plastiku i będzie sie miało jasność
#2016-02-08 11:13:50 

Piesio

Użytkownik

jak dla mnie to wystarczy zapytać ajkiegoś sprzedawce na stronie i bedzie wszystko wiadomo. zapraszam tutaj, masz cala kategorie z kosiarkami spalinowymi czyli tymi tradycyjnymi http://www.agrotech-poznan.com.pl/kosiarki-spalinowe.html przeglądasz, wybierasz co ci się podoba i pytasz sprzedawcy o jakość danego modelu, żywotność gwarancje itd. i wtedy możesz spokojnie zamawiać. z tej strony szybko przesyłki przychodzą to moge powiedzieć zdoświadczenia
#2016-02-08 12:24:15 

Hero

Użytkownik

Zgadza sie. ja kupiłem pilarkę do krzewów Husqvarny w tym sklepie i paczka przyszła bardzo szybko. wszystko ładnie zapakowane a w środku mega sprzęt. ogolnie to daje rade nawet bardzo zarosnietym roślinom, bez problemu wszystko ścina. no i oczywiście tego też używam żeby sobie drewno porąbać na małe kawałki bo kto by sie tam chciał zamenczać z siekiera....
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015