#2016-02-07 22:52:23 

Brygida

Użytkownik

Hej. Czy uważacie, że opłaca się zakup jednorazowych szczoteczek do zębów dla dzieci w przedszkolu?
#2016-02-08 00:24:17 

Papilotka

Użytkownik

nie slyszalam nigdy o takich szczoteczkach dla dzieci. jak one wygladaja i gdzie mozna je kupic?
#2016-02-08 02:42:15 

Brygida

Użytkownik

Są to szczoteczki wykonane z bezbarwnego tworzywa, które jest biodegradowalne. Każda z nich jest osobno zapakowana w opakowanie, które również nadaje się do recyklingu. Co ciekawe, każda szczoteczka ma na swoim włosiu umieszczoną porcję żelu dla dzieci o ciekawym smaku, np. coli. Dzięki temu jest gotowa do użycia od razu po wyjęciu jej z opakowania. Wiem, że takie szczoteczki można zamówić przez internet.
#2016-02-08 04:50:03 

Riksza

Użytkownik

W przedszkolu, do którego uczeszcza mój syn, są używane jednorazowe szczoteczki Freshline Czyste Ząbki, które dyrekcja przedszkola zamówiła w ilości hurtowej za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej tej marki. Koszt jednej sztuki to bodajże 75 groszy brutto. To nie jest dużo, a dzieci lubią myć zęby tymi szczoteczkami. Tak więc myślę, że zdecydowanie się opłaca. Zawsze lepiej zapobiegać niż leczyć, a mycie zębów tymi szczoteczkami to przyjemna nauka dbania o higienę. Gorzej by było, gdyby trzeba było płacić dentyście za leczenie zębów mojego synka. A tak to płacę tylko za pewną formę zapobiegania próchnicy.
#2016-02-08 07:13:09 

Brygida

Użytkownik

Dzięki za informacje. Teraz już wiem, gdzie szukac tych szczoteczek. Musze o nich opowiedzieć w przedszkolu.
#2016-02-08 10:10:54 

Papilotka

Użytkownik

mnie także zaintrygowalyscie tymi szczoteczkami. podoba mi sie ze sa ekologiczne, a co najwazniejsze skuteczne w zapobieganiu prochnicy.
#2016-02-08 13:04:32 

Riksza

Użytkownik

Trzeba jeszcze dodać, że są higieniczne. Produkty osobiste jednorazowego użytku zawsze sa bardziej higieniczne od używanych wielokrotnie. Sama np. wolę szkła kontakowe jednorazowe niż miesięczne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015