#2016-03-02 07:09:15 

Hero

Użytkownik

Witam wszystkich. Tak jak w temacie wątku można czytać, szukam jakichś rolet, które będą solidnie zabezpieczać pomieszczenia przed światłem słonecznym. Mieszkam wysoko w bloku, od południowej strony, więc światła mam tyle, że czasem idzie oślepnąć. Na pewno nie da rady w spokoju oglądać telewizji, ani robić cokolwiek na komputerze. Możecie kogoś wskazać?
#2016-03-02 09:26:42 

Awangarda

Użytkownik

Rozumiem, że szukasz całkowicie zaciemniających rolet okiennych? To nie lepiej już plisy? Bo to wiesz… tez siedzieć za dnia jak jakiś morlok, czy coś podobnego w całkowitych ciemnościach to nie sztuka. A plisami sobie zasłonisz te części, przez które najwięcej światła pada i będzie git.

#2016-03-02 11:04:27 

Hero

Użytkownik

Mi tam nie przeszkadza, jak jest ciemno. Kiedyś mieliśmy wysokie drzewa przed oknem, to dało radę wytrzymać, ale odkąd jakiś geniusz kazał je wyciąć, to teraz mamy tyle światła, że mnie krew zalewa.
#2016-03-02 13:13:07 

Penelopa

Użytkownik

Hej! Słuchaj, ja swojego czasu kupiłam w salonie Sundeco komplet rolet dzień noc. Co prawda, one raczej się nie sprawdzą do Twoego mieszkania, bo są średnio przepuszczalne, aTy, jak mówisz, wolisz żyć w ciemnościach, ale wiem, że ta firma ma także inne rolety, właśnie takie grube, które świetnie bronią przed światłem słonecznym. Mają też drewniane żaluzje, które mnie też kusiły. Generalnie spory wybór.

#2016-03-02 13:52:51 

Hero

Użytkownik

To się im przyjrzę bliżej. Dzięki za pomoc, bo siedzenie w tym „blasku” to już mnie męczy… dodatkowo, że przecież to się wszystko nagrzewa. No ale dobra, nie marudzę. Idę działać :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015