#2016-03-09 04:15:16 

CambioDolor

Użytkownik

mam takie pytanie bo poziom mojej irytacji sięga już zenitu. Co i ruch lecą łożyska w moich maszynach w firmie, kupuję różne od różnych producentów i co jedno to gorsze od poprzedniego :/ często już zaraz po załżeniu zaczynają hałasować i potem niewiele trzeba żeby się zepsuły. Ja nie wiem mam takiego pecha czy jak?
#2016-03-09 07:08:52 

Barebiuk

Użytkownik

Nie wiem, ja tam kupuję łożyska od dawna tutaj http://www.abcnc.pl/lozyska-samonastawne-w-oprawach i nie narzekam na ich jakość.
#2016-03-09 07:53:21 

WenusToJa

Użytkownik

Znam Twój ból kolego, u mnie w firmie też ciągle tak jest, co prawda ja to pracownik szeregowy, ale strasznie irytuje jak maszyny ciągle się psują i to właśnie przez łożyska. Chyba takie mamy czasy.
#2016-03-09 10:05:03 

Barebiuk

Użytkownik

Bzdura takie czasy, po prostu trzeba kupować u dobrych producentów, którzy dbają o jakość, jak mówiłem, zobacz sobie ofertę części maszynowych na stronie abcnc.pl bo jest tego dużo i można kupić nie tylko łożyska, ale mnóstwo części to maszyn techniki liniowej, nawet wiele solidnych listew zębatych modułowych i innych specjalistycznych części.
#2016-03-09 12:29:41 

Oso

Użytkownik

Kolego, a brałeś pod uwagę w ogóle taką rzecz, że po prostu możesz mieć patałachów, a nie mechaników, którzy niszczą te łożyska już przy montażu??? zastanów się nad tym bo łożysko w wielu przypadkach łatwo uszkodzić już na starcie jak się nieumiejętnie to robi.
#2016-03-09 13:41:08 

CambioDolor

Użytkownik

Szerze? Nawet przez myśl mi to nie przeszło, że mechanik może coś partolić, ale kurcze mam takiego starego fachowca to aż mi się nie chce w to wierzyć, chyba że robi na odwal się wszytsko…No nic, spróbuję teraz zaopatrywać się w tym sklepie, jak to nie pomoże to chyba faktycznie dokładnie przyjrze się mechanikowi.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015