#2016-03-17 08:15:40 

WenusToJa

Użytkownik

Cześć. Planuję przyjazd z Krakowa do Poznania pociągiem, ale z wielu powodów potrzebowałabym wypożyczyć na parę dni auto do poruszania się po mieście. Do kogo według was warto się zwrócić? Najlepiej by było, gdyby dało się tanio wynająć samochód w Mosinie lub chociaż w pobliżu. Zwracam się do was, bo ja nie jestem miejscowa, a wy zapewne dobrze się orientujecie w temacie. Z góry dziękuję za pomoc.
#2016-03-17 08:49:17 

CambioDolor

Użytkownik

W Poznaniu się bardzo źle przemieszcza samochodem. Wszędzie jest rozkopane i lepiej jest moim zdaniem przesiąść na rower, a w ostateczności na komunikację miejską. Chociaż autobusy to stoją w takich samych korkach, co auta osobowe.
#2016-03-17 10:07:49 

WenusToJa

Użytkownik

Zdrowie mi niestety nie pozwala na jazdę na rowerze. Komunikacja miejska też byłaby dla mnie dość kłopotliwa. Wiadomo, jakie panuje powszechne przekonanie, że jak ktoś jest młody to jest w 100% zdrowy i może ustąpić miejsca siedzącego starszym. Niestety w praktyce to różnie wychodzi.
#2016-03-17 12:12:52 

Awangarda

Użytkownik

Bardzo dobrą wypożyczalnią samochodów z odbiorem na poznańskim lotnisku  i nie tylko jest torcar24.pl – panowie są naprawdę w porządku, a ceny za wynajem jak najbardziej osiągalne. Tylko trzeba mieć ukończone 21 lat, jak to tam wygląda u Ciebie? No i prawo jazdy minimum 12 miesięcy. Bez tego ani rusz. Ale w zamian dostaje się naprawdę ładne i dobrze wyposażone autko, możliwe jest też wynajęcie długoterminowe w Poznaniu, de facto najbardziej opłacalne. A samochód się moim zdaniem bardzo przydaje. Lepiej siedzieć w korku w ciepłym, dobrze pachnącym aucie, niż w autobusie z tabunem ludzi.

#2016-03-17 13:29:58 

WenusToJa

Użytkownik

Dziękuję ślicznie za pomoc!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015