#2016-03-17 08:59:52 

ZłyON

Użytkownik

#2016-03-17 11:42:05 

CambioDolor

Użytkownik

Zgadza się pierścień hamuje przepływ krwi przez co zatrzymuje ja w penisie. Trzeba jednak takich gadzetow uzywac z rozwaga bo mozna sie nabawic klopotu z krazeniem. takie cos mozna mieć założone chyba max. 30 min ale nie jestem pewienm. Musiałbyś sobie sprawdzić w interecie
#2016-03-17 12:48:31 

Piesio

Użytkownik

Słuchaj jeśli ci zależy na erekcji głównie to jest jeszcze jeden sposób ktury może poprawić jej jakość i to na stałe - mam tu na mysli roznego rodzaju pompki. Zwlaszcza szwedzkie ciesza sie dobra slawa. Efekt wiekszego lepszego wzwodu jest widoczny przez dllugi czas. to dlatego ze na zasadzie prozniowej ta pompka tak zasysa czlonek. to jest wpelni bezpieczne. pozdrawaiam
#2016-03-17 13:12:51 

Hero

Użytkownik

A gdzie kupuijecie takie rzeczy? bo ja wlasnie przegladam moj ulubiony sklep w ktorym wlasnie kupowalem kiedys pompke i specjalne zele nawilzajace i widze cos co na pewno wielu hardkorowcom by sie spodobalo http://swiaterosa.pl/86-bdsm klimaty sadomaso itp. Kajdanki pejcze zaciski na piersi. tylko znalezc taka kobiete co by to lubila..
#2016-03-17 13:42:25 

Determinator

Użytkownik

ja tam mam taka kobiete i nie narzekam. tylko z bdsm nie mozna przegiac trzeba to odpowiednio dawkowac. pierscien erekcyjny to ja mam chyba od lat dziewiecdziesiatych juz :D ale fakt przydatna rzecz tylko tez tzreba uwazac. ja dzialam w imie zasady : wsystko jest dla ludzi tylko w umiarze. pozdrawiam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015