#2016-03-20 23:56:50 

Karłowata

Użytkownik

Dużo naczytałam się o zaletach papierosów elektronicznych, wiem jednak że spora grupa ludzi nie potrafi się do nich przyzwyczaić. Ja akurat podchodzę do tego w kategoriach ekonomicznych. Ile zaoszczędzę miesięcznie przechodząc z papierosów tradycyjnych na e-papierosy przy założeniu, że dziennie wypalam paczkę tych zwykłych?
#2016-03-21 01:29:47 

Piesio

Użytkownik

z mojego osobistego doswiadczenia wynika, ze ogolny koszt palenia spada o jakas jedna trzecia, moze troszke wiecej. Oczywiscie na poczatku wydatek jest wiekszy bo musisz kupic samego e-papierosa, ale jak znajdziesz dobry sklep i nie kupujesz niczego super drogiego to nie jest tak zle. Zajrzyj sobie na przyklad do sklepu MBJ. Tam maja mnostwo dobrej jakosci sprzetu i wszystko co potrzebne do korzystania z e-papierosów, w tym duzy wybor liguidow.
#2016-03-21 03:58:57 

Barebiuk

Użytkownik

Elektronika możesz palić wszędzie, a klasycznej fajki już nie bardzo. Dla tych, którzy nie mogą obejść się bez papierosa, elektryczny papieros stanowi zatem pewnego rodzaju wyjście awaryjne, a jak jest z ekonomią palenia to trudno mi się na ten temat wypowiadać, bo ogólnie niepalący jestem:)
#2016-03-21 06:55:25 

Awangarda

Użytkownik

Ogulnie można powiedziec, że elektroniczne papierosy są nieco tansze, ale to chyba do czasu wprowadzenia jakiegoś nowego podatku przez rząd. Puki co warto korzystać z okazji, bo według mnie satysfakcja z palenia jest podobna, a cena wyraznie niszsza. Poza tym jak kupisz w sklepie moda elektronicznego lub mechanicznego to jeszcze możesz pochwalić się fajnie wyglądającym gadzetem, co często jest dobrym sposobem na rozpoczęcie rozmowy z kimś nieznajomym;)
#2016-03-21 07:22:53 

Bydgoszczanin

Użytkownik

Jak kupujesz liquidy w pakietach to zawsze będzie taniej. Zobacz sobie chociażby na http://e-mbj.com/149-pakiety. Jak chcesz kupować na sztuki to e papieros będzie mniej opłacalny, ale dalej da ci to oszczędność rzędu 30%. Moim zdaniem przy dzisiejszych cenach klasycznych papierosów naprawdę warto przejść na elektronika albo przynajmniej traktować go jako uzupełnienie czy alternatywne rozwiązanie na specjalną okazję.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015