#2016-03-22 02:37:35 

Awangarda

Użytkownik

Witam. Chciałabym poznać waszą opinię i poradzić się na temat dekorowania wnętrza domu, a także w sumie zewnętrza w granicie. Podobają mi się blaty i schody z granitu a niektórzy mają też parapety itd. Czy to dobrze wygląda według was w normalnym domu, a nie tylko w takich pokazowych gdzie nikt naprawde nie mieszka? Bo mam wątpliwości co do funkcjonaliści tych rzeczy...
#2016-03-22 05:15:54 

Penelopa

Użytkownik

Tutaj bym miała w sumie takie same wątpliwości... wiem ze to ładnie wygląda niby, ale czy takie twarde powierzchnie są bezpieczne dla dzieci? Nie wiem sama... może by ktoś się wypowiedział kto ma takie coś i dzieci albo dużą rodzinę :) wtedy byśmy wiedziały z pierwszego źródła
#2016-03-22 08:05:52 

Barebiuk

Użytkownik

Mam u siebie w domu prawie całą w granicie kuchnie w Gorzowie mi firma zajmująca się kamieniarstwem ją zrobiła. Zamawiałem pojedyncze elementy np. blaty i parapety według własnego projektu. Jak się wahasz czy chcesz w kamieniu to może postaw tylko na jeden element np. blat. Ja zamawiałem wtedy też schody Gorzów wielkie miasto i ucieszyłem sie ze wszystko praktycznie w jednym miejscu trafiłem. Grzechem byłoby nie skorzystać. Poza tym żona mówi ze to się dobrze sprząta, co pewnie też jest jakaś zaletą
#2016-03-22 08:36:57 

Oso

Użytkownik

Ja zamawiałem swoje blaty do kuchni u firmy, która jest też producentem nagrobków i znajomi się śmieli, że będę miał cmentarz w domu, a jak mi zamontowali to kopary im opadły i każdemu się podobało. Nie ma bardziej praktycznych i uniwersalych blatów jak właśnie takie z granitu- bardzo polecam z doświadczenia i w ogóle się nie przejmuj na początku opinią innych. Jak coś ci się podoba i jesteś pewna że dobrze będzie wyglądało to bierz :)
#2016-03-22 09:43:13 

Bydgoszczanin

Użytkownik

Mi to do normalnego domu nie pasuje w ogóle, bo lubię ciepłe wnętrza, no ale przecież każdy ma swój gust więc takie pytanie bez sensu jest troszkę
#2016-03-22 12:37:10 

Papilotka

Użytkownik

Jeśli masz przez funkcjonalność na myśli to że się łatwo sprząta i nie psuje się, nie rysuje i tak dalej to przyzna- jest granit funkcjonalny. Tylko montaż jest nieco uciążliwy bo to ciężkie wszystko, No ale to robisz tylko raz
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015