#2016-03-25 01:32:54 

Brygida

Użytkownik

Witajcie. :) Wraz z moim narzeczonym planujemy ślub, póki co rozglądamy się za odpowiednim miejscem w okolicach Warszawy. Chciałabym żeby to było ustronne miejsce, z pięknymi widokami i profesjonalną obsługą. Nasze dotychczasowe poszukiwania się nie powiodły bo albo mieli zbyt bardzo wygórowane ceny albo miejsce odstraszało. Poszukuję firmy, która też zapewni bardzo dobre jedzenie oraz świetną atmosferę do rana. Na przyjęciu będą również dzieci, dlatego byłoby dobrze gdyby miejsce to posiadało jakieś podwórko czy też miejsce gdzie mogłyby się sobą zająć. Wspaniale by była możliwość noclegu w takim miejscu, ponieważ niektórzy goście przyjadą z daleka a ja nie posiadam odpowiednich warunków zakwaterowania u siebie. Znacie dobre miejsce?
#2016-03-25 02:58:51 

33Joasia

Użytkownik

No moja droga, masz wysokie wymagania ale to bardzo dobrze hahaha ;) Myślę że sala weselna Zegrze jako miejsce docelowe, będzie miejscem idealnym dla Ciebie. byłam tam na weselu przyjaciółki i muszę przyznać, że lepszego miejsca jeszcze nie widziałam! piękny widok na zalew, sporo wolnej przestrzeni a przede wszysktim pyszne jedzenie. Nie będziesz żałować więc sprawdź ich ofertę. :)
#2016-03-25 04:03:43 

Bydgoszczanin

Użytkownik

Szukam sprawdzonej firmy, której główny obszar pracy to catering, powinien należeć do ich głównej osi działalności. Czy wspomniana firma posiada taką możliwość? Co kilka tygodni organizuję spotkania biznesowe i potrzebuję kogoś z dobrą i tanią ofertą.

#2016-03-25 06:54:38 

33Joasia

Użytkownik

Wszystko masz na ich stronie internetowej salabella.pl, jak coś to dzwoń i pytaj o szczegóły. :)
#2016-03-25 08:24:16 

Karłowata

Użytkownik

Jak na lokale weselne Warszawa czy też okolice to powinnaś sprawdzić dokładnie co ludzie sądzą o tym miejscu lub sama się tam wybrać. W sumie sama teraz jestem ciekawa, jak zdobędziesz jakieś konkretne informacje to się nimi podziel. :p

#2016-03-25 09:08:21 

Brygida

Użytkownik

Dowiedziałam się więcej i muszę powiedzieć, że… Miejsce wspaniałe! Widać profesjonalizm wśród pracowników, zdjęcia miejsca oraz okolicy sprawiają że czujesz się jak w bajce :) Razem z narzeczonym zdecydowaliśmy się wybrać to miejse, poczytaliśmy też trochę w internecie i widzę same zadowolone osoby z ich usług. Ogromne DZIĘKUJĘ za polecenie tego miejsca, gdy wszystko zostanie ustalone będę niecierpliwie czekać na dzień ślubu! :)))
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015