#2016-04-01 04:28:04 

Oso

Użytkownik

Siemka! W niedługim czasie będę przeprowadzał się do Poznania, gdzie zamierzam nieprzerwanie prowadzić moją firmę i mam do Was pytanie. Jaka lokalizacja jest na tyle dobra żeby być blisko centrum i jednocześnie oferować dobrą cenę? Chciałbym żeby miejsce było ładne i wyglądało porządnie :). Pozdrawiam.
#2016-04-01 06:20:57 

Awangarda

Użytkownik

Poznań jest stosunkowo dobrze skomunikowany wiec z kazdego miejsca w miare szybko dojedziesz do centrum. Ostatnio powstaja coraz więcej powierzchni biurowych o wysokim standardzie, co ma odbicie w cenach, bo można już za nieduże pieniadze wynajac naprawde fajne biuro.
#2016-04-01 08:57:45 

Penelopa

Użytkownik

Wynajmowałam w Poznaniu biura od wielu lat i mam w tym doświadczenie. Obecnie posiadam kilka placówek i zamierzam w najbliższym czasie wszystkie scalić w jedną do miejsca gdzie mam bardzo dobrą ofertę. Wynajmuję od nich: http://storico.pl/multimedia/biura/ w najlepszej cenie, w prestiżowym budynku i nie mam nic do zarzucenia. Kontrahenci czują się tu traktowani poważnie, właściciel budynku zadbał o należyty wygląd każdego szczegółu, a wspołpraca z nim uklada sie bardzo dobrze. Polecam.
#2016-04-01 09:40:22 

Oso

Użytkownik

Dziękuję Ci za link. Oferta robi wrażenie, biura wydają się być bardzo przestronne i ładnie wykończone. Na pewno jutro będę się kontaktował z obsługą z pytaniami o więcej szczegółów.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015