#2016-04-05 00:47:51 

Hero

Użytkownik

Cześć. Prowadzę wraz ze swoim bratem firmę budowlaną i to zawsze na jego głowie było, żeby prowadzić rachunkowość i całą dokumentacje. Jednak od roku coś wydaje mi się nie tak, przychody wydają się dużo mniejsze, pomimo tego, że nie narzekamy na brak zleceń. Moja zona namawia mnie, żebym wziął dokumenty i sprawdził to wszystko u księgowych itp. Czy znacie jakieś usługi księgowe Pobiedziska jako obszar działania takiej firmy lub najbliższe okolice? Czy w ogóle uważacie, że powinien sprawdzić swojego brata? Proszę o opinię i pozdrawiam!
#2016-04-05 02:55:46 

ZłyON

Użytkownik

O cholerka, nie chcę nic mowić, ale jak masz dużo zleceń i mniej pieniędzy niż zazwyczaj to może Twój brat Cię kantuje na kasę.. byłoby mega przykro i ogólnei chamstwo z jego strony, ale takie rzeczy zdarzają się ;/
#2016-04-05 05:50:55 

Bydgoszczanin

Użytkownik

Ja polecam dobrą agencję rachunkową w Poznaniu, chodzi o ksiegowoscsigma.pl tam pod tym adresem znajdziesz dokładny opis ich działalności, kontakt i będziesz mógł popisać z ekspertem, żeby Ci doradził co i jak. Oferty finansowe też przygotowują indywidualnie od tego jakie to zlecenia itp.
#2016-04-05 07:55:36 

Piesio

Użytkownik

Według mnie tak czy inaczej powinieneś iść i to sprawdzić. Nawet jak nie wyjdzie nic takiego to będziesz przynajmniej spokojny, zrób ksero wszystkich rachunków itp. i sprawdz to. Brat się nie musi dowiedzieć
#2016-04-05 09:59:31 

Hero

Użytkownik

Dziękuję wszystkim za pomoc i polecenie biura rachunkowego. Zgłoszę się do nich, tymczasem pozdrawiam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015