#2016-04-11 03:25:34 

Welonka

Użytkownik

Dzień dobry forumowicze zakładam temat z nadzieją na znalezienie ciekawych pomysłów aranżacyjnych do moich drewnianych okien. Zupełnie nie wiem w jaki sposób powinna udekorować takie okna. Ramy są jedynie lakierowane, by podkreślić kolor drewna. Wszystko ładnie wygląda, ale brakuje mi jednak tych rolet, do których prawdę powiedziawszy od dawna przywykłam. Byłabym wdzięczna, gdyby ktoś z was zechciałby podpowiedzieć jakie są rolety, zaluzje czy cokolwiek i dobrze byłoby gdyby był jakiś cennik za takie produkty, bo tutaj mam kolejny kłopot, mianowicie ograniczone fundusze. Pozdrawiam was
#2016-04-11 05:18:01 

Karłowata

Użytkownik

Cześć. Wszystko zalezy od tego jak bardzo masz ograniczone te fundusze. Myslę, że ładne żaluzje lub rolety dobierzesz sobie z tej firmy zaluzje-rolety-warszawa.pl. Ceny z tego co udało mi się zauważyć też mieli odpowiednie. Podejrzewam, że rolety skórzane nie będą cię interesowały, cena jest wysoka, ale wydaje mi się, że taki element dekoracyjny do domu będzie doskonały. Chociaż mnie też jeszcze na takie nie stać.
#2016-04-11 07:22:15 

ZizaIzan

Użytkownik

Witam. Ja do swojego mieszkania kupiłem fajne żaluzje, ale uważam, że do drewnianych okien to lepsze byłyby rolety dzien noc Warszawa tam możesz szukać, bo zdaje się, że jakaś firma warszawska oferowała fajne plisy i rolety.
#2016-04-11 08:23:23 

Penelopa

Użytkownik

Hejka. Nie rozumiem nad czym tu dumać. Wejdzie sobie na http://www.zaluzje-rolety-warszawa.pl/zaluzje-drewniane to dopiero jest coś. Myślę, że do okien drewnianych będzie to wszystko najlepiej pasowało. Mnie osobiście podobają się takie rolety materiałowe. Najlepiej w kolorze pastelowym.
#2016-04-11 09:10:11 

Brygida

Użytkownik

Mnie się osobiście podobają rolety plisowane. Mam takie na pół okien i mnie pasują doskonale. Chyba każdemu bym poleciła . Co prawda mam duże okna, kamienicze trendy opiewają w duże okna. Co prawda rolety na łańcuszku tez mogłabym stosować, ale jak dla mnie wygodniejsze są takie plisy, zasłaniam okno tylko do tego momentu co chcę, a z ulicy i tak nie widać co u mnie w domu się dzieje, te rolety zasłaniają tyle ile powinny.
#2016-04-11 11:33:46 

Riksza

Użytkownik

Do drewnianych okien, drewniane żaluzje, albo żaluzje zewnętrzne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015