#2016-04-12 00:30:36 

Piesio

Użytkownik

Dzień dobry forumowicze. Nie pytam co u was, bo każdy ma swoje problemy zapewne. Chciałbym się dowiedzieć gdzie można wykonać coś dla siebie, chodzi mi o usługi stomatologiczne. Co polecacie, co już robiliście, gdzie. Czuję, że przede mną czeka jakieś leczenie, bo żeby na moje okno nie wyglądają dobrze.
#2016-04-12 01:08:50 

Welonka

Użytkownik

Witam. Kolego w zasadzie nie sprecyzowałeś co cię interesuje. Myślę, że znajdziesz w Poznaniu protetyka zębowego, który doskonale zajmie się ubytkami. Ja używam osobiście protezy częściowej. Miałam kiedyś wypadek, odbiło się to na moim uśmiechu.
#2016-04-12 02:20:47 

Awangarda

Użytkownik

Witajcie kochani. Jak dla mnie to u dobrego stomatologa wykonać można zwłaszcza w Poznaniu zabieg wybielania uzębienia. Wiem chyba, że na kasę chorych można wykonać taki zabieg z piaskowaniem ale tylko raz do roku bodajże. Tylko niewiadomo czy się dostaniesz, bo to różnie bywa z kolejkami.
#2016-04-12 04:56:24 

ZłyON

Użytkownik

Hej. Jak dla mnie stomatolog powinien być dobry. Cena to cena, każda jest wysoka, zalezy dla kogo. Mój kumpel zakładał sobie aparat ortodontyczny, tutaj mu zakładali http://duodenti.pl/uslugi/ortodoncja/. Nie miał żadnych dyskomfortowych sytuacji, jak niektórzy. Jak mu ściągnęli był zadowolony.
#2016-04-12 07:13:30 

Hero

Użytkownik

E tam, aparaty, mnie nei stać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015