#2016-04-12 03:42:26 

Karłowata

Użytkownik

piszę już tak wyczerpana tymi biegunkami, że łapie się nawet pisaniu na forum i może ktoś z Was mi pomoze. Mam od kilku tygodni przewlekłe biegunki, ale normalnie nie wiem co z nimi robić.. nie pomaga mi żadne leczenie i leki. Jestem już wytkonczona.. co robić??
#2016-04-12 04:47:00 

Riksza

Użytkownik

Sprawdź sobie pilnie ten link: http://www.proctogin.pl/pl/porady/leczenie-przewleklej-biegunki/ tam masz wszystko naprawdę profesjonalnie opisane. Typy biegunek, ich podłoże, możliwości leczenia itp. To świetni specjaliści, bo mój mąż tam się leczył i teraz jest jak nowy model :P polecam żebyś i Ty się do nich zgłosiła. Ceny mają rozsądnie dobrane jak na ich usługi.
#2016-04-12 07:02:37 

Karłowata

Użytkownik

Dziękuję.. zgłoszę się jak najbardziej do nich, a teraz przeglądam proctogin.pl i liczę na to, że uda mi się jeszcze wyczytać jakieś wskazówki i może uda mi się to wszystko załagodzić. Dzięki raz jeszcze.. aa i na co chorował Twój mąż? Też na biegunki?
#2016-04-12 08:56:56 

Riksza

Użytkownik

On chodził tam z powodu leczenia krwawienia z odbytu i okazało się, że na szczęście to nic takiego. Porobił sobie wszystkie badania i okazało się, że to tylko drobne mechaniczne uszkodzenie, na szczęście ;) Ale mam naprawdę dużo do nich zaufanie i szybko mu pomogli.
#2016-04-12 11:35:27 

Karłowata

Użytkownik

Okej.. to jeszcze raz dziękuje i oby się udało to wyleczyć .trzymaj kciuki za mnie.. bo naprawdę jestem już tak tym wykończona, że boję się chodzić do pracy, żeby tylko nie dostać ataku biegunki.. nie mogę tak dłużej.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015