#2016-05-16 03:54:24 

ZłyON

Użytkownik

Chciałbym szybko sprzedać samochód a słyszałem że dzięki skupom auto można zaoszczędzić sporo czasu i kasy. Jakie są ceny w komisach każdy wie, a umawianie się z ludźmi na oględziny to strata czasu i pieniędzy. Nie wiem też czy jest sens czekać na wymarzonego kupca bo każdy kolejny chce tak zaniżyć cenę że aż nie da się z nimi rozmawiać. Pomożecie?
#2016-05-16 05:43:29 

33Joasia

Użytkownik

Pomożemy ;P. Kiedyś miałam wielki kłopot z uszkodzonym autem bo jak zapewne wiesz to już w ogóle jest gratka dla prywatych kupujących. Myslałam ze niektórzy chcieliby żebym im jeszcze dopłaciła za ten samochód. Może i jestem kobietą ale na pieniadzach sie znam i na wartosci roznych rzeczy tez wiec nie wiem po co te cyrki. Znalazłam w internecie najbardzie polecaną firmę która średnio oferuje najlepsze ceny więc się zdecydowałam żeby zadzwonić i nie żałuję :). Dostałam naprawdę niezłe pieniądze i kłopot zszedł mi z głowy. Poczytaj sobie o tym - http://skupautpomorskie1.pl/skup-aut-uszkodzonych/ . Nieuszkodzone auta też skupują bo również z ich usługi w tym zakresie korzystałam pozdro.
#2016-05-16 07:56:36 

ZłyON

Użytkownik

Fajnie że mi odpisałaś i do tego jeszcze tak dokładnie wszystko wyjasniłaś i wstawiłaś link. Naprawdę jestem bardzo wdzięczny :).
#2016-05-16 09:19:35 

Determinator

Użytkownik

Dobrą firmę koleżanka poleciła, stawki mają rzeczywiście uczciwe i co najwazniejsze cały ten proces jest krótki i konkretny. Odpowiedź dostajesz od razu bez zwodzenia i trzymania w niepewności jak to czasem jest z ludźmi.
#2016-05-16 09:57:53 

ZłyON

Użytkownik

No dokładnie, dzięki za wypowiedzi i pozdrawiam
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015