#2016-05-17 02:31:53 

Hero

Użytkownik

Posty: 92

Skąd: Gdańsk

Wiek: 19

Zastanawiam się co jest potrzebne do złozenia sklepu internetowego. Mam fajny pomysl na biznes, ale nie bardzo wiem od czego zaczać. Ile może kosztować założenie i utrzymanie takiego sklepu?
#2016-05-17 03:40:17 

Bydgoszczanin

Użytkownik

Posty: 58

Skąd: Olsztyn

Wiek: 45

Najpierw to musisz założyć działalność gospodarczą, bo handel w sieci to taki sam biznes jak każdy inny i musisz robic to legalnie inaczej raz dwa wpakujesz się w poważne kłopoty. Co do kosztu to samo otwarcie działalności nie jest drogie. Droższe będzie założenie sklepu, bo musisz wykupić domenę, hosting i znaleźć dostawcę oprogramowania. Musisz mieć tez jakieś pieniądze na marketing i ewentualnie na towar. Ogolnie rzecz biorąc samo otwarcie sklepu w Internecie nie jest jakoś kosmicznie drogie, ale jego prowadzenie wiąże się już z pewnymi stałymi opłatami, chociażby na ZUS, hosting, reklamę.
#2016-05-17 06:16:49 

Penelopa

Użytkownik

Posty: 48

Skąd: Gdynia

Wiek: 34

Jeśli znasz się na informatyce to mozesz skorzystać z drmowego oprogramowania do zakładania sklepów internetowych, ale w praktyce to słaby pomysł. Lepiej skorzystać z gotowego narzedzia, jakies rozbudowanej platformy, na której stawia się własny sklep, czegoś takiego jak oprogramowanie dostarczane przez firmę Aptus.pl. Oni mają gotowe platformy dla różnych rodzajów działalności, dla sklepow odzieżowych, aptek, sklepów motoryzacyjnych, hurtowni, sklepw spożywczych, księgarni i wielu innych. To jest bardzo wygodne, bo nie tracisz czasu i możesz zaczynać w zasadzie od zaraz.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015