#2016-05-31 00:33:04 

33Joasia

Użytkownik

Witajcie. Wraz z mężem prowadzę firmę stolarską i szukam firmy, która posiada oddziały w całej Polsce. Chodzi o to, że nasze ekipy jeżdżą po całym kraju i zrobił się delikatny problem z dowożeniem towaru w te rejony.
#2016-05-31 02:54:41 

ZłyON

Użytkownik

No w tym wypadku mogę ci polecić firmę SASSC. Mają swoje oddziały w całym kraju, w kilku największych punktach. Zamawiałem u nich fronty meblowe Kraków obsługują bez problemu a z tego co wiem to jest tak wszędzie :D
#2016-05-31 03:48:58 

Hero

Użytkownik

No a ja znowu zamawiałem blaty drewniane Warszawa to też takie miejsce gdzie dostarczają wszystko bez mrugnięcia okiem. Ja osobiście bardzo cenię sobie współpracę z nimi, bo zawsze wszystko jest bezproblemowo. Nawet jak czasem zadzwonię, że potrzebuję coś szybciej to potrafią załatwić transport i wszystko dowieźć.
#2016-05-31 04:16:59 

33Joasia

Użytkownik

No i właśnie o taką firmę mi chodzi, bo czasem jest tak, że potrzebujemy części meblowe gdzieś na zachodzie, ale w tym samym czasie też na wschodzie. Z naszej strony jesteśmy zapewnić duże zyski ze sprzedaży, bo firma ciągle się rozwija i zleceń też jest coraz więcej.
#2016-05-31 06:00:21 

Determinator

Użytkownik

Każda firma chce się rozwijać i poszerzać grono klientów więc po prostu zadzwoń i się zapytaj. Z tego co wiem to pracownicy są tak wprowadzeni w temat ze nie ma takiego pytania na które nie potrafiliby odpowiedzieć. Pozdrawiam i życzę owocnej współpracy.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015