#2016-06-29 00:00:25 

ZłyON

Użytkownik

Siemanko! Udala mi się ostatnio jedna inwestycja, która zwrociła mi się z konkretną nawiązką :) Mam więc trochę teraz wolnyhc środkuw i pomyślałem o tym, że może by zrobic jakiś taki prezent dla rodzinki, z którego wszycy byśmy mogli korzystać? Wszelka elektronika odpada, bo mamy naprawdę dobry sprzęt i nawet nie wem, co mogłoby być jeszcze do tego wszystkiego :P
#2016-06-29 00:51:02 

Hero

Użytkownik

To żeś stary rzucil pytanie… Ale powiem Ci, że jeśli ja bym miał jakiś hajsik na wydanie, to pewnie bym postawił podwórkowy basen kąpielowy, najlepiej z zadaszeniem, aby można było bez względu na pogodę cieszyc się kąpielą. To zawsze fajna rozrywka dla całej rodziny. Ale to tylko moje takie bajanie.
#2016-06-29 02:44:36 

ZłyON

Użytkownik

A wiesz, że to bajanie nawet do mnie przemawia? :) Tylko teraz jak optymalnym kosztem zbudować basen ? Bo aż tyle środków, by postawić murowany to nie mam :P Chyba że taki mini, ale to by było trochę bezsensu. No i żeby robota jeszcze szybko poszła, też bybyło fajnie ;)
#2016-06-29 05:22:16 

33Joasia

Użytkownik

A to nie musisz kolego wcale budować ;) Ja w zeszłym roku zdecydowałam się na basen przy moim domu i znalazłam firmę bio-baseny.pl, która sprzedaje i montuje, cy raczej wkopuje gotowe formy w ziemię. Są one z tworzywa, więc sporo przetrzymają, a są naprawde nedrogie.
#2016-06-29 06:24:28 

ZłyON

Użytkownik

a widzisz… oglądam sobie właśnie ich stronkę, rzeczywiście wygląda to atrakcyjnie :) dzieki koleżanko za ten link :) Coś czuję, że te wakacje będą pod spędzone pod znakiem całodniowego chłodzenia sie w basenie ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015