#2016-07-01 00:48:10 

Hero

Użytkownik

Witam wszystkich. Mam taki problem. Nie będę wchodzić w szczegóły bo nie starczy nam miejsca na stronie. Mam 2 systemy do obsługi transportu wraz z osobnymi bazami danych. Chcę to wszystko połączyć w jedną całość bo jeden z systemów został po kupnie drugiej firmy.
#2016-07-01 01:42:50 

Piesio

Użytkownik

To potrzebujesz kogoś bo to już nie są takie proste rzeczy. Poszukałem trochę w internecie i wejdź na http://www.indata-solutions.pl/uslugi-integratorskie . Może z linkiem nie trafiłem ale chodziło mi o samą firmę. Czytałem sporo ciepłych komentarzy na ich temat. Może warto się zainteresować.
#2016-07-01 03:24:12 

Brygida

Użytkownik

Także polecam tą firmę. Korzystałam z ich usług na początku jak kupowałam oprogramowanie dla firm a później przy drobych awariach. Bardzo rzetelni i co najważniejsze szybcy. Wcześniej mi się nie zdarzyło żeby ktoś tak szybko reagował na telefon.
#2016-07-01 04:58:02 

Papilotka

Użytkownik

Skoro chcesz te dwa systemu połączyć to zgłoś się do firmy która się tym zajmuje. Nie ma w twoim poście żadnego pytania więc nie wiem czy szukasz na forum kogoś kto jest w stanie to zrobić czy szukasz kogoś kto znajdzie za ciebie?
#2016-07-01 06:27:53 

Hero

Użytkownik

Sorki tej. Chciałem po prostu zapytać czy ktoś nie zna kogoś kto robił wcześniej coś takiego. Dzwoniłem przed chwilą do firmy która udostępnia znajomemu data center w Warszawie ale oni nie mają wolnej ekipy na ten moment.
#2016-07-01 07:42:50 

Bydgoszczanin

Użytkownik

Na twoim miejscu to leciał bym po ogłoszeniach bo jeżeli zależy ci na czasie to duże firmy będą miały zajęte terminy. Wiem co się dzieje w branży bo było tak rok temu. Jest taki okres że zlecenia się nie kończą :D
#2016-07-01 09:40:07 

Hero

Użytkownik

Na całe szczęście udało mi się skontaktować z pewną firmą. Za godzinę mam spotkanie i będziemy omawiać szczegóły. Mam nadzieję że za kilka dni będę mógł już pracować na nowym systemie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015