#2016-07-01 11:10:25 

ZizaIzan

Użytkownik

Córka ma problemy ze zdrowiem i od pół roku ciągamy ją od czasu do czasu po lekarzach, a chcielibyśmy żeby w końcu trafiła na jakieś przyjazne miejsce w Krakowie albo gdzieś niedaleko, żeby się tak nie zraziła do szpitali… Czy znacie jakąś taką poradnie czy przychodnie? Może być to placówka prywatna.
#2016-07-01 11:28:15 

Papilotka

Użytkownik

Hmm jak nie wiecie co jej jest to najlepiej pójść tam, gdzie masz dużo możliwości konsultacji z lekarzami różnych specjalności. Jest taka poradnianazywa się NZOZ Revita z Krakowa Dzieciom USG tam robią na pewno i inne badania z resztą też, bo ja byłam tam z moim synem jak był mniejszy i podejrzenie zapalenia opon mózgowych miał. Poza tym mają specjalistów od cukrzycy, serca, hormonów itd. W jednym miejsu
#2016-07-01 11:49:06 

Kutryk

Użytkownik

Ja szukając dobrego krakowskiego neurologa tam też trafiłem. Bardzo solidne i godne polecenia miejsce- nawet jak korzystasz z umowy NFZ to podchodzą do ciebie poważnie, jak poprosisz o konkretne badanie to cię na nie skierują. Podobno pracującego tam diabetologa Kraków podbił na maksa i wszyscy z cukrzycą też tam przychodzą :) w każdym razie u mnie się sprawdzili więc polecam i tobie, szczególnie z dzieckiem bo obsługa bardzo miła i łagodna

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015