#2016-07-05 04:39:38 

33Joasia

Użytkownik

Witam wszystkich. Mam teraz mocne postanowienie, że całkowicie odnowie dotychczasowy wystrój wnętrza i chcę zainwestować.. no właśnie. Moja przyjaciółka doradziła mi, żebym kupiła nowe obrazy do domu, przemalowała ściany i od tego zaczęła. Pomysł całkiem niegłupi, ale nie wiem gdzie bym miała zamówić takie obrazy no i sama nie wiem, czy to taki dobry pomysł.. co o tym myślicie? Pomóżcie! :P
#2016-07-05 04:56:57 

Karłowata

Użytkownik

Według mnie pomysł świetny. Obrazy naprawdę potrafią dużo wprowadzić nowego stylu i smaku do domu. Ale pamiętaj, żeby nie przesadzić i nie powiesić ich zbyt wielu, szczególnie koło siebie. Obrazy powinny coś symbolizować i znaczyć.
#2016-07-05 05:10:19 

Welonka

Użytkownik

Ja zamówiłam kilka reprodukcji obrazów ma ścianę i jestem bardzo zadowolona z tego jak pięknie wiszą i ozdabiają moją ścianę. Myślę, że to był jeden z lepszych wyborów odnośnie wystroju wnętrza jaki w ogóle podjęłam. No i się wkręciłam trochę w sztukę i sporo nowych rzeczy się zaczęłam uczyć na jej temat ;) Polecam każdemu, świetny pomysł na nowe hobby.
#2016-07-05 07:33:46 

Riksza

Użytkownik

Ja mam ochotę zamówić jeden twórczy obraz na ścianę do salonu, który naprawdę wpadł mi w oko. Ma w sobie coś takiego, że hmm.. patrzyłam na niego i mnie mocno motywował do działania ;) Idealny do powieszenia w biurze ;P
#2016-07-05 07:59:23 

Kutryk

Użytkownik

obrazy to jest piekna rzeczy i mysle ze każdy z nas powinien się od czasu do czasu pokusić o zakup jakiegoś dziela sztuki lub obrazu bo to fundament dobrego smaku
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015