#2016-07-06 07:45:01 

Barebiuk

Użytkownik

Siema, mam pytanie raczej skierowane do tzw. płci pięknej. Skąd wiecie do jakiej makijażystki iść? Po czym można rozpoznać dobrze zrobiony makijaż? Dostałęm zadanie znalezienia osoby, która profesjonalnie zajmuje się makeupem. No cóż,chyba nie muszę ukrywać, że nie jest to moja najmocniejsza strona i czuję się trochę zdezorientowany.
#2016-07-06 09:49:53 

ZłyON

Użytkownik

Najwyższy poziom w Polsce mają makijażystki z Warszawy. Bardzo często pracują z gwiazdami i mają kontakt z show biznesem, dlatego ich poziom jest znacznie wyższy. Do tego dochodzi jeszcze większa konkurencja i rywalizacja, która podnosi standard usług.
#2016-07-06 11:11:31 

Riksza

Użytkownik

najlepsze będą dziewczyny z certyfikatami, po specjalistycznych kursach. Oczywiście praktyka jest bardzo ważna, ale wiedza przydaje się wszędzie. warto wiedzieć, jakie rozwiązania można zastosować, szczególnie, ze każda kobieta jest inna i czego innego potrzebuje. Indywidualne podejście jest bardzo ważne.
#2016-07-06 11:54:05 

Barebiuk

Użytkownik

dzięki, mam nadzieję, ze uda mi się wybrać kogoś naprwadę kompetentnego, ale teraz przynajmniej wiem mniej więcej co sprawdzać i o co pytać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015