#2016-07-13 02:42:25 

Determinator

Użytkownik

Cześć Wam wszystkim. Mam do Was pewną prośbę i ogólnie pytanie. Potrzebuję na trochę wynająć auto, najlepiej od jakieś firmy co działa na terenie Wielkopolski. Na trochę przyjeżdżam do Polski i musze czymś jeździć bo będę miał sporo załatwieni. Nie miałem czasu wcześniej sprawdzić jakieś firme na internecie i uznałem, że może ktoś na tym forum mi podpowie coś i pomoże coś doradzić. Będę wdzięczny za każdą pomoc, pozdrawiam!
#2016-07-13 02:59:29 

Bydgoszczanin

Użytkownik

Jak ktoś to znam bardzo dobrą wypożyczalnię samochodów z Lubonia, możesz tam spokojnie wypożyczyć naprawdę fajne autka i do tego w niskiej cenie. Sam nie raz od nich nie raz brałem samochód jak byłem w potrzebie i serio, nie mogę na nic narzekać.

#2016-07-13 05:28:09 

Hero

Użytkownik

Jeśli chodzi o wynajem samochodów Poznań tanio oferuje takie typu usługi. Sprawdź sobie ten odnośnik, znajdziesz naprawdę ofertę. Nie dość, że mają bardzo imponujące samochody, to tak jak wspomniałem, za dużo nie zapłacisz za ich wynajem. Także jak chcesz to zgłoś się do nich i wypożycz jakąś brykę ;D

#2016-07-13 07:44:44 

ZłyON

Użytkownik

Jak chcesz to dam Ci link do świetnej wypożyczalni, w której mozesz wynająć auto na terenie miasta Swarzędz ;) Proszę, pod tym linkiem poznasz wszelkie konkrety na ten temat i przejrzysz ogólną ofertę samochodów itp. Myślę, że to Ci pomoże.. sam nie raz rozglądam się za dobrą wypożyczalnią bo sporo podróżuję i wiem jakie to ważne, by być pewnym, że się bierze dobre auta itp.

#2016-07-13 08:15:45 

Kutryk

Użytkownik

Ja mogę polecić również tę stronkę wypozyczalnia-borexpo.pl trafiłem tam na nią dawno temu, jak byłem w potrzebie bo auto miałem zepsute i od ręki mi pomogli, wypożyczyli bardzo fajnego fiata, którym sobie mogłem podróżować z rodzinką. Jeśli chodzi o ich cennik to oferta jest w porządku i całkowicie w graniach rozsądku ;)
#2016-07-13 11:02:38 

Determinator

Użytkownik

Panowie! Nawet nie wiecie jak pomogliście, szkoda, że się nie mogę jakoś odwdzięczyć. Teraz już wiem, gdzie się udam po samochód ;) Pozdrawiam Was!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015