#2016-07-18 03:23:00 

Piesio

Użytkownik

Witajcie! Żona namawia mnie na remont mieszkania i co do tego nie mam wątpliwości, że jest on niezbędny. Natomiast wymyśliła sobie, że w kuchni zamiast płytek miedzy szafkami chce mieć panele szklane z jakąś grafiką. Czy to jest praktyczne? Jak się to czyści i czy blakną szybko takie grafiki?
#2016-07-18 04:08:53 

Welonka

Użytkownik

od kilku lat mam genialną szklaną fototapetę do kuchni) i wszystko gra. Czyści się to nawet lepiej niż płytki, poza tym nadruk dłużej „maskuje” ewentualne zabrudzenia – z praktycznego punktu widzenia same plusy.
#2016-07-18 04:59:54 

ZłyON

Użytkownik

Te produkty są tak zabezpieczone, dodatkowo hartowane i laminowane, że nie ma szans na szybkie ich uszkodzenie – nie wiem co musiałbyś robić żeby je zniszczyć. Z resztą zajrzyj chociażby na stronę http://www.fototapetka.eu/panele-szklane.html) i sam poczytaj o tych priduktach, ich właściwościach i procesie produkcji.
#2016-07-18 05:13:29 

Piesio

Użytkownik

Nie bardzo też wiem co miało by być na tej fototapecie. Kuchenne sprawy to banał który mi się nie podoba.
#2016-07-18 06:06:03 

Awangarda

Użytkownik

u mnie znalazła się przypadkiem fototapeta pomost – chciałam inny nadruk, ale pomylili się w sklepie i przysłali mi piękny pomost w ujęciu panoramicznym, który doskonale pasował do mojej kuchni i już tak ze mną został. Jak go zobaczyłam nie chciałam oddać
#2016-07-18 08:35:38 

Welonka

Użytkownik

Najlepiej, żeby każdy sam decydował co chce. Ja gustuje w urbanistyce, więc mam w mieszkaniu uliczki fototapety i nie wyobrażam sobie żeby coś innego miało wisieć na moich scianach. Z resztą ja zamawiałam z tej strony, którą polecał wcześniej kolega – www.fototapetka.eu – tam z pewnoscią znajdziecie inspiracje dla siebie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015