#2016-07-19 05:49:46 

Barebiuk

Użytkownik

Zajmuję się eksportem w firmie produkującej części do maszyn rolniczych i chciałbym zlecić tłumaczenia instrukcji na język angielski. Wiadomo co w takim przypadku się liczy – dokładność i drobiazgowość. Tam po prostu nie mogą pojawić się błędy. Licze że mi pomożecie bo jestem nowy na tym stanowisku i nie wiem jak inaczej mam sie za to zabrać.
#2016-07-19 08:14:13 

Papilotka

Użytkownik

Korzystałam kilka razy z pewnej firmy zajmującej się specjalistcyznymi tłumaczeniami http://tlumaczenia-gk.pl/o-nas/tlumaczenia-pisemne - poczytaj sobie czy o to ci chodzi. Mają bardzo dobre opinie w sieci, nie znalazłam negatywnej wypowiedzi na ich temat a to dużo swiadczy o wykonywanej przez nich pracy, pzdr.
#2016-07-19 08:45:43 

Oso

Użytkownik

Jeśli chodzi o tłumaczenia na język angielski to nie znajdziesz lepszego biura. Współpracuję z nimi regularnie w podobnej branży i z doświadczenia mogę ci powiedzieć że jest to sumienna, poważna i niedroga firma. Jak moja córka wyjechała na studia do USA to oczywiście tam tłumaczyła wszystkie papiery co świadczy o wszechstronności tłumaczy. Jakbyś miał pytania to się nie krępuj.
#2016-07-19 09:43:28 

Barebiuk

Użytkownik

dzięki za polecenia. Kontaktowałem się już z nimi żeby dogadać szczegóły, bardzo mili i symaptyczni ludzie, jeśli cała współpraca będzie tak się układała to trafiłem w dziesiątkę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015