#2016-07-26 00:23:54 

WenusToJa

Użytkownik

Poszukuję sklepów sprzedających markowe zegarki. Stacjonarnych i internetowych. Czy zakup przez Internet drogiego zegarka jest bezpieczny?
#2016-07-26 02:35:03 

Qskowa

Użytkownik

Nie wiem, czy kupno drogiego zegarka w sklepie internetowym to dobry pomysł. A jak będzie z nim coś nie tak? Albo zgubi się przesyłka? Czy to dobry pomysł kupować markowe produkty przez internet?
#2016-07-26 05:28:35 

Papilotka

Użytkownik

A dlaczego nie? Przesyłki z tego co wiem są ubezpieczone przed uszkodzeniem czy zagubieniem, więc gdyby coś się stało, to sklep po prostu wyśle do ciebie kolejną, a stratę pokryje ubezpieczenie. Wydaje mi się, że firmy kurierskie takie ubezpieczenie mają w standardzie, inaczej nie mogłyby funkcjonować, bo przecież zawsze może się zdarzyć pomyłka czy przypadkowe uszkodzenie paczki. Zawsze też możesz zwrócić produkt w terminie, który zwykle określa jakiś sklepowy regulamin.
#2016-07-26 06:56:35 

Karłowata

Użytkownik

Z doświadczenia mogę polecić ten sklep http://kraff.pl/. Jest tam duży wybór zegarków dobrych marek w różnych przedziałach cenowych. Są to zegarki z górnej półki, zarówno te tańsze, jak i luksusowe. Kupowałam tam zegarek dla narzeczonego na urodziny. Był zadowolony i ja też, bo udało mi się dostać w promocji zegarek, na który inaczej nie byłoby mnie stać, więc polecam. Jest duży rozrzut cenowy, więc niezależnie od tego czy szukasz eleganckiego zegarka markowego czy czegoś z naprawdę górnej półki, będziesz mieć spory wybór.
#2016-07-26 08:31:27 

WenusToJa

Użytkownik

A jak się odbywa sprzedaż, jeśli to drogi zegarek?
#2016-07-26 10:10:00 

33Joasia

Użytkownik

Tak samo, jak sprzedaż w każdym innym sklepie internetowym. :) Tu możesz sobie poczytać też o markach zegarków http://kraff.pl/27-zegarki-iwc. To tylko jedna z marek, jest więcej. Zamawiasz zwyczajnie, dodając produkt do koszyka itd., dostajesz potwierdzenie realizacji i czekasz, aż ci przyślą. :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015