#2016-07-28 05:26:10 

33Joasia

Użytkownik

W jaki sposób dostać dotacje z UE? Co powinnam zrobić, gdzie się udać do kogo pisać? Wszyscy z mojej branży dostali pieniadze, zakupili nowe sprzety itd, obawiam sie ze jak tak dalej pójdzie i ten dystans bedzie sie poglebial to strace klientów. Czy ktoś mi pomoże?
#2016-07-28 06:35:52 

Piesio

Użytkownik

Najlepiej jest skorzystać z usług sprawdzonej firmy zajmującej się pisaniem wniosków na dofinansowanie z UE dla przedsiębiorstw. Takie usługi nie kosztują dużo a potrafią zaoszczędzić wiele czasu i nerwów, bo dobrze napisany wniosek to niemal 100% pewności że dostaniesz należne pieniądze. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to pisz i się nie krępuj. Ja i inni forumowicze pomożemy.
#2016-07-28 08:36:28 

Welonka

Użytkownik

Aby pozyskać dotację z unii korzystałam z usług firmy BIZO i nie żałuję. Dostałam nawet więcej niż się spodziewałam, formalności zostały załatwione bardzo szybko nie musiałam niczego donosić, uzupełniać, nic z tych rzeczy. Firma warta uwagi, pozdrawiam serdecznie.
#2016-07-28 09:38:29 

33Joasia

Użytkownik

Super, fajnie że naświetliliście mi temat. Nie wiedziałam że prywatne firmy się tym zajmują. Myślałam że bede musiala isc do urzedu i stac w kolejkach. Dobrze ze mogę załatwić to jak w cywilizowanym świecie, pozdrawiam serdecznie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015