#2016-07-28 03:47:45 

Hero

Użytkownik

Czy ktoś może mi przybliżyć, czym tak naprawdę zajmuje się firma ochorniarska. Na każdym kroku widać samochody i ludzi pracująych w tych firmach, a tak naprawdę to do końca nie wiem, na jakie usługi mogę liczyć w takiej firmie.
#2016-07-28 05:17:17 

Piesio

Użytkownik

Jeszcze do niedawna to był bardzo wąski zakres działania. Zwykle było to przede wszystkim chronienie dobytku i osób. Później w związku z potrzebami rynku zaczęły się inwestycje w systemy alarmowe, a teraz to nawet sprzątanie możesz sobie w takiej firmie zamówić.
#2016-07-28 06:56:20 

Hero

Użytkownik

O sprzątaniu to nie jeszcze nie słyszałem :)
#2016-07-28 09:31:36 

Bydgoszczanin

Użytkownik

Ja wynająłem firmę ochroniarską ze Śląska i tak jak pisze kolega w pakiecie z ochroną miałem też sprzątanie siedziby mojej firmy. Oczywiście wszystkie te usługi były wykonywane przez inne osoby, które były odpowiednio przeszkolone do swoich zadan :)
#2016-07-28 09:58:51 

Riksza

Użytkownik

Zgadza się, firmy ochroniarskie oferują też sprzątanie i to zwykle nie takie jak to robimy w domu, ale takie zawodowe na przykład w obiektach firmowych, czy halach przemysłowych. Mają do tego odpowiednich ludzi i odpowiedni sprzęt. Miałam okazję przetestować usługi firmy oferującej sprzątanie w Zielonej Górze i nie było na co narzekać.
#2016-07-28 11:22:03 

33Joasia

Użytkownik

Firmy ochroniarskie to już prawdziwe korporacje. A zorganizowanie takiego systemu sprzątania, kupno towaru, wyszkolenie ludzi i przygotowanie odpowiednich harmonogramów to już wyższa szkoła jazdy.
#2016-07-28 11:39:46 

Brygida

Użytkownik

Ja wiem jak działa ochrona w Gdańsku, bo tam mam właśnie firmę. Jedno jest pewne, żę zawsze czuje się bezpiezniej, kiedy mam do czynienia z profesjonalistami. Wiem, że pod moją nieobecność ktoś czuwa nad moim dobytkiem. To jest tak jak z ubezpieczeniem. Nie musisz z niego korzystać, ale dobrze je mieć :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015