#2016-08-01 02:19:26 

ZłyON

Użytkownik

Witam wszystkich. Chciałbym zakupić bogaty zespół etykiet do swojego sklepu. Najlepiej żeby jeszcze w ofercie danego sklepu były jakieś dodatkowe usługi i sprzęt.. bo mam pewne braki w sklepie i chciałbym dokonać większych zakupów. Czy ktoś pomoże i doradzi coś na tym forum? Bo nie znam żadnego sklepu ani firmy, do której mógłbym się z tym zgłosić.
#2016-08-01 02:44:49 

Hero

Użytkownik

Ja mogę polecić bardzo dobrej jakości etykiety termiczne, które nie dość, że są bardzo trwałe to jeszcze ja je kupuje z tego sklepu w bardzo fajnej cenie ;) Napisz do nich to będziesz mógł się dogadać odnośnie konkretnego zamówienia itp. Bardzo polecam!
#2016-08-01 05:35:03 

Kutryk

Użytkownik

A może przydałaby CI się po prostu drukarka etykiet samoprzylepnych ? Ja w taką już dawno temu zainwestowałem i przyznam Ci, że od tamtej pory odnotowałem bardzo duży zysk. Bo jednak to jest spora oszczędność i ja jestem zdania, że wolę zawsze sam decydować, choćby o wielkości, ilości etykiet których potrzebuję itp. Ale ja od zawsze jestem indywidualistą i wolę mieć po prostu wszystko zawsze zrobione po swojemu.
#2016-08-01 06:38:37 

Determinator

Użytkownik

Ja niedawno zainteresowałem się kwestiami informatycznymi. Zainwestowałem w program magazynowy i bardzo pomaga mi on dokładnie analizować status i stan moich zamówień, zaopatrzenie itp. W sklepie takie coś też by się bardzo przydało. Przemyśl sobie wdrożenie programu sprzedażowego itp.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015