#2016-08-04 02:32:45 

Bydgoszczanin

Użytkownik

Hej! Po latach wynajmu w końcu udalo się wykupić porządne mieszkanie w bloku :) Teraz możemy w końcu urządzic przestrzen tak, jakbyśmy chcieli. Tylko jeszcze zasadnicze pytanie, takie jak w tytule. Szukam jakiejś porządnej firmy z Poznania, która wykonuje porządne barierki na balkony. W sumie to najlepsze by było, żeby to były barierki ze szkła. Macie kogoś godnego polecenia?
#2016-08-04 05:10:24 

33Joasia

Użytkownik

Hej, jeśli chodzi o balustrady balkonowe Poznań jak dla mnie ma zasadniczo jedną dobrą ofertę. Problem w tym,że nie jestem w domu, by zajrzec jak ta firma się nzzwywała, w każdym razie korzystałam z kilku podobnych usług w Poznaniu, bo i do domu i do miekszania, to właśnie ci ostatni, z których usług korzystałam, zrobili najlepiej balustradę na balkon. Jak się uzbroisz w cierpliwość, to po powrocie do domu rzucę ich nazwę ;)
#2016-08-04 06:11:57 

ZłyON

Użytkownik

A ja będę szybszy od koleżanki wyżej :) Jeśli chcesz znaleźć dobrą firmę, która się zajmuje takimi rzeczami, to ja polecam osobiście http://www.steelbud.eu/ , wykonują profesjonalnie swoją robotę, począwszy od projektu, przez produkcję, po sam montaż. Polecam ich z całą mocą, bo u mnie w mieszkaniu postawili piekna balustradę na balkonie
#2016-08-04 08:54:16 

33Joasia

Użytkownik

ooo kolega mnie ubiegł bo to też o nich mi chodziło. Skojarzylam, jak weszłam pod link :) No to w każdym razie masz już najlepszą ofertę pod nosem.
#2016-08-04 09:21:32 

Bydgoszczanin

Użytkownik

Aha, no to miło :) To dziękuję obojgu za porady! Pozdrawiam i żegnam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015