#2016-08-29 05:26:30 

Riksza

Użytkownik

Posty: 39

Skąd: Dobrzyca

Wiek: 45

Cześc wam wszystkim. Trafiłam tutaj, bo mam mały kłopot. Szukam propozycji na to, aby zwiększyć swoje szanse na awans. Pracuję w firmie obsługującej klienta i produkcyjnej. Szukam pomysłu na podniesienie swoich kwalifikacji, ale niewiele przychodzi mi do głowy. Polecicie jakieś dobre kursy szkoleniowe?
#2016-08-29 06:21:32 

Hero

Użytkownik

Posty: 92

Skąd: Gdańsk

Wiek: 19

Witam. Kursów jest przecież pełno, to od ciebie zależy, co ci się podoba, co ci się przyda, a co nie. Jeśli to firma produkcyjna to może znajdziesz jakiś kierunek na brygadzistę, aby z tego się troszkę podszkolić. Pewnie będą to jakieś szkolenia interpersonalne, w końcu jako brygadzista będziesz pracowała. Tutaj jest jeszcze bardzo dobra firma szkoleniowa, która wyznacza ciekawe kierunki szkoleniowe http://www.halibut.pl/ . Też powinnaś sobie to wszystko przejrzeć i wybrać odpowiedni kurs. Pozdrawiam cię i życzę udanego wyboru.
#2016-08-29 07:49:40 

Awangarda

Użytkownik

Posty: 80

Skąd: Kędzierzyn Koźle

Wiek: 34

Hejka. Ja też w sumie troszkę podepnę się pod temat. Też szukałam, ale na szczęście kolega coś konkretnie podpowiedział (za co szczerze i ja dziękuję, pomogłeś także mnie) przeglądałam ich ofertę i mnie wpadło w oko coś takiego http://www.halibut.pl/sprzedazy-i-obslugi-klienta/ myślę, że ciebie też powinno to zainteresować. Pracując z klientami trzeba być kutym na cztery łby, żeby wszystko przewidzieć i mieć gotową odpowiedź. A jak się trafią tacy klienci, którzy lubią atakować to już w ogóle.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015