#2016-08-30 03:24:31 

Karłowata

Użytkownik

Witajcie. Jestem lekarzem-stomatologiem i niebawem otwieram własny gabinet dentystyczny. Wcześniej pracowałam na etat, ale teraz zdecydowałam się otworzyć prywatną klinikę. Jestem znana w mieście z tego, że jestem doświadczonym i kompetentnym dentystą. Teraz chcę, by mój gabinet był znany z czystości. Mam narzędzia najwyższej technologii tylko inna kwestia mnie zastanawia, mianowicie zlew. Jaki wybrać? Przecież używam go kilkanaście razy dziennie, więc musi być reprezentacyjny.
#2016-08-30 04:49:26 

Brygida

Użytkownik

No tak. Pacjenci też używają zlewu, tylko że w łazience, w Twoim gabinecie. Ja na przykład często umawiam się do dentysty po pracy więc zabieram ze sobą szczoteczkę i bezpośrednio przed wizytą chowam się do łazienki i szoruję ząbki :).
#2016-08-30 07:38:16 

Welonka

Użytkownik

Jeśli szukasz czegoś reprezentacyjnego, polecam obejrzeć ofertę: http://bort.com.pl/umywalki-granitowe . Pacjenci na pewno zwrócą uwagę na taką umywalkę, mimo iż jest to z pozoru mało ważny akcent.
#2016-08-30 08:06:36 

Papilotka

Użytkownik

O tak! Zgadzam się totalnie. Zakochałam się w takich rozwiązaniach, odkąd mój narzeczony przyszedł do domu i powiedział, że wypatrzył baterie kuchenne granitowe i po wypłacie mi taką kupi. No i kupił. I jestem mega zadowolona, wygląda świetnie i jest solidnie wykonana.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015