#2016-08-30 23:07:24 

Hero

Użytkownik

Cześć, szukam tanich ofert wypoczynkowych dla dzieci w wieku 9-12 lat. Konkretnie chodzi mi o zimowisko, najlepiej gdzies w górach, z możliwościom nauki jazdy na nartach. Ostatecznie bez nauki jazdy na nartach, ale z innymi atrakcjami dla dzieci. Czekam na propozycje.
#2016-08-31 01:25:04 

Determinator

Użytkownik

Jeśli szukasz tanich ferii w polskich górach doradzałbym poszukac w internetowym serwisie turystycznym jaamtravel.pl. Ta firma specjalizuje się w organizacji wypoczynku dla dzieci w wieku szkolnym. Maja tam wiele ciekawych ofert na zimowiska, na obozy letnie i kolonie, a nawet na wycieczki szkolne czy na zielone szkoły.
#2016-08-31 03:33:40 

33Joasia

Użytkownik

Poszukaj w necie, teraz jest mnóstwo ciekawych ofert na zimowiska dla dzieci. A dlaczego ograniczasz się wyłącznie do gór? Czasami wyjazd w inny rejon kraju w okresie zimowym może być równie atrakcyjny dla dzieci, zwłaszcza jeśli zima jest śnieżna. Na Mazowszu jest wiele fajnych ośrodków, gdzie dzieciaki mogą się fantastycznie bawić również zimą.
#2016-08-31 04:57:15 

Piesio

Użytkownik

Poszukaj w necie, tak jest najłatwiej. Ewentualnie podpytaj innych rodziców w szkole dziecka. Wyjazd z kolegami na pewno bardziej przypadnie do gustu twojemu dziecku niż wyjazd w pojedynke.
#2016-08-31 07:03:05 

Hero

Użytkownik

Faktycznie widziałem ciekawą oferte ferii zimowych na Mazowszu, ale chciałbym żeby w ramach wyjazdu była wspomniana już wcześniej nauka jazdy na nartach. Nie wiem, jeszcze sie nie zdecydowałem. Jak będe miał kilka ofert to będzie z czego wybierać.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015