#2016-09-05 04:27:32 

33Joasia

Użytkownik

Witam. Piszę z taką dosyć smutną sprawą bo od pewnego czasu zauważyłam że nic nie sprawia mi radości. Życie przecieka mi przez palce, dzień za dniem mija a wszystko to w zasadzie zbija się w jedną wielką masę, jak kula śniegowa i nie jestem w stanie odróżnić jednego do drugiego. Nieważne czy to zima czy lato wszystko wygląda dla mnie identycznie. Czy potrzebna mi pomoc psychologa?
#2016-09-05 05:00:59 

Oso

Użytkownik

Jesteśmy tak różni że niekiedy to co dla innych jest głeboką depresją dla nas może być tylko okresową słabością. W każdym razie nawet jeśli masz skłonności do częstego popadania w podobne stany to mimo wszystko zdecydowałbym się na pomoc psychologiczna Warszawa umożliwia ci skorzystanie z wielu dobrych gabinetów które w każdym roku pomagają niezliczonej liczbie pacjentów.
#2016-09-05 05:28:41 

33Joasia

Użytkownik

A który gabinet polecacie? Jeśli już udałabym sie do specjalisty to raczej chcialabym po prostu pogadac, niekoniecznie przyjmowac leki, albo przechodzicjakasdlugotrwala terapie. Pozdrawiam.
#2016-09-05 07:52:07 

Papilotka

Użytkownik

O tym czy leki będą potrzebne czy nie decyduje już psycholog Warszawa ma kilku dobrych specjalistów którzy mogą cie zainteresować np bardzo ceniony i polecany gabinet magnoliapsycholog.pl. Będziesz mogła sobie tam spokojnie pogadać, zgłebić trochę swojej osobowości i poznac prawdziwe przyczyny problemów. Chodziłam tam podczas rozwodu z mężem, chodziły też moje koleżanki i żadna z nas nie miała powodów do narzekań, przeciwnie, odnalzałyśmy w sobie wewnętrzną siłę i pokonałyśmy trudności.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015