#2016-09-07 00:11:07 

Piesio

Użytkownik

Cześć wszystkim. Mam taki problem, dostałem właśnie przelew od firmy ubezpieczeniowej i to jest jakiś śmieszny żart. Nie chcę z nimi walczyć bo wiem że moje odwołanie nie będzie miało żadnego skutku a stracę tylko czas. Czy znacie kogoś kto zajmuje się odzyskiwaniem takich należności?
#2016-09-07 02:13:44 

ZłyON

Użytkownik

Na rynku jest teraz dużo takich firm. Znam jedną taką firmę co zajmuje się skupem odszkodowań. Wysyłasz do nich odpowiednie dokumenty a oni na ich podstawie robią kalkulację. Jeżeli należy ci się dodatkowa kwota to firma ci ją wypłaci od ręki ;) Zaraz znajdę link to ci wyślę.
#2016-09-07 04:37:07 

Welonka

Użytkownik

Tak jak kolega wyżej powiedział, takich firma jest całkiem sporo. Osobiście korzystałam z usług Avista Polska i tobie też ich polecam. Firma bardzo profesjonalna i bardzo szybka załatwia wszystkie formalności. U mnie udało się w ciągu tygodnia od złożenia dokumentów otrzymać pieniądze na konto :P
#2016-09-07 05:51:27 

Awangarda

Użytkownik

Co w przypadku kiedy ubezpieczyciel zaniża odszkodowanie? Chętnie sprzedała bym to takiej firmie ale jak widzę jakie kwoty wchodzą w grę to aż mnie ściska. Myślicie że jestem w stanie odzyskać chociaż dużą część tego?
#2016-09-07 07:55:15 

Hero

Użytkownik

Jeżeli uważasz ze kwota została zaniżona o bardzo dużo to możesz być pewna że ta firma dowie się o tym. Nie wiem ile jesteś w stanie odzyskać ale jeżeli sprawa jest poważna to na pewno te pieniądze będą większe ;) Poproś o kalkulację to wszystkiego się dowiesz.
#2016-09-07 08:18:07 

Piesio

Użytkownik

Temat do zamknięcia chyba że ktoś jeszcze tutaj się wypowiada. Wysłałem właśnie wszystkie dokumenty i będę cierpliwie czekał na wycenę tego wszystkiego. Mam nadzieję że kwota która mi zaproponują nie będzie dużo odbiegać od moich wyliczeń.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015