#2016-09-13 02:54:33 

Brygida

Użytkownik

Czy ktoś z Was się orientuje ile kosztuje normalnych rozmiarów wanna ogrodowa? Zalezy mi na zrobieniu zacisznego miejsca na podwórzu gdzie mogłabym sobie spokojnie pozażywać kąpieli i przemyśleć różne sprawy. Bede wdzieczna za odpowiedzi, bo jak widać wcale sie na tym nie znam. Pozdrawiam i z góry dziekuje.
#2016-09-13 04:13:28 

Piesio

Użytkownik

Ogólnie koszt wanien ogrodowych nie jest duży, ale widełki są szerokie zależnie od dodatków i wielkości. Są też różne tworzywa, rózne sposoby na wykończenie. W każdym razie polecam znaleźć jakąś firmę z Poznania bo w tej dziedzinie są po prostu najlepsze i niedrogie. W razie wątpliwości pisz tutaj albo wyślij mi prywatną wiadomość. Postaram się odpowiadać w miarę szybko.
#2016-09-13 05:25:29 

Brygida

Użytkownik

Serdecznie dziekuje za zaangażowanie i pomoc, to bardzo miłe że chcesz mi dalej pomóc ale nie mam póki co pytań, jak coś na pewno się tu odezwę, pozdrawiam.
#2016-09-13 05:56:29 

Welonka

Użytkownik

Kolega polecał firmy z Poznania które i według mnie najlepiej znają się na rzeczy. Pracuję w sieci hotelowej, rozbudowującej się ostatnimi czasy dosyć mocno. W 5 obiektach w Polsce zarząd zdecydował się na budowę dużych basenów hotelowych, a w przetargu wygrała firma z Wielkopolski. Oprócz najniższej ceny zaoferowali dużo innych udogodnień i najbardziej pomysłowe projekty. Wywiązali się oczywiście w pełni, dlatego pdopisuję się pod Poznaniem :)
#2016-09-13 08:33:45 

Brygida

Użytkownik

Basen hotelowy to bardzo duża inwestycja, mnie interesuje coś mniejszego ale bardzo dziekuje za polecenie. Doswiadczenia wyniesione ze skali makro na pewno pozytywnie wplywaja na wiedze w skali mikro, wiec na pewno skorzystam z rad.
#2016-09-13 09:37:19 

Welonka

Użytkownik

Dokładnie, tym bardziej ze to jednak jest wydatek i lepiej zrobic to dobrze niz pozniej poprawiac pare razy i wpedzac sie tylko w dodatkowe koszta.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015