#2016-09-13 23:35:37 

33Joasia

Użytkownik

Cześć :) Jestem organizatorką takiej fajnej imprezy, na którą przyjdzie nawet sporo ludzi niedługo. Będzie naprawdę fajnie. Wielka impreza, konferencja, wykłady. No i sporo bardzo ważnych gości. Jak to wypada robić na tego typu uroczystościach, to jak wiadomo ci wszyscy paneliści i wielmożni goście nie mogą wyjechać od nas z niczym. Mamy już co prawda jakieś tam pomysły na to co im damy, ale szukamy jeszcze jakiegoś pomysłu, żeby to jakoś zapakować. Żeby to wyglądało estetycznie i przyjemnie, nie chodzi tu o reklamówkę z marketu
#2016-09-14 00:08:25 

ZłyON

Użytkownik

hahahaha, już sobie wyobrażam to jak jacyś profesorowie i goście, którzy do was przyjechali popylają z taką reklamówką na pyry i trzymają tam jakieś prezenty od was typu długopis czy notatnik z Waszym logo xD beka jak nie wiem :D
#2016-09-14 02:40:45 

33Joasia

Użytkownik

No właśnie takich sytuacji chcemy uniknąć, dlatego szukamy jakiegoś ciekawego wyjścia z tej sytuacji. Żeby wiecie. Jakiś tam nawet może nadruk dołączyć na tym, żeby od razu było wiadomo, o co chodzi i że to od nas jest ten prezent
#2016-09-14 04:18:27 

Piesio

Użytkownik

Ja bym może tutaj polecił takie torebki z nadrukowaną reklamą, zazwyczaj można je dostać w nawet świetnej cenie i wyglądają one naprawdę ładnie. Nie dość, że załatwicie to sobie jakoś w miarę normalnie, to jeszcze będzie to taki rodzaj pamiątki. Ja klka razy byłem na takiej konferencji, dostałem coś takiego i wiem jak to wygląda, zawsze byłem zadowolony :)
#2016-09-14 06:38:49 

33Joasia

Użytkownik

Kurczę, a wiesz, że chyba właśnie coś takiego będę musiała wziąć pod uwagę? Gdybym tylko jeszcze wiedziała, gdzie mogę takie coś zamówić to by było dobrze…
#2016-09-14 07:56:20 

Piesio

Użytkownik

Może spróbuj na stronie domapak.com to na pewno tam znajdziesz coś, co będzie Cię w pełni mogło zadowolić ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015