#2016-09-19 01:43:55 

33Joasia

Użytkownik

Hej! Trochę mam dylemat, bo w sumie dziecko chodzi na dodatkowe zajecia. w sumie ma cały tydzień wypelniony. No, ale ostatnio słyszałam o nauce dzieci programowania . Czy to warto? Nie mam pojecia o co chodzi z programowaniem to skad ma to wiedziec dziecko? Czy to nie jest naciągactwo?
#2016-09-19 04:17:08 

Awangarda

Użytkownik

Wiesz, to jest tak, że jak ktoś organizuje warsztaty typowo dla dzieci, to musi typowo pod dzieci robić program. Bo inaczej albo nic nie zrozmieja albo będą caly czas się nudzic. Wiec to tez jest troche wyzwanie. A o takich warsztatach nigdy jeszcze nie słyszałam.
#2016-09-19 06:54:07 

Welonka

Użytkownik

Nie sadze żeby tam uczyli Javy czy Wordpressa w takim stopniu jak dorosłych, ale pewnie cos z prostych rzeczy. Wiele firm organizuje rożne atrakcje dla dzieci w Poznaniu bodzieciom trzeba stymulacji. A jak one maja np. pokazy w szkołach rozne to przeciez dla nich to nic innego jak ciagl rozwoj.
#2016-09-19 08:32:15 

Brygida

Użytkownik

Tylko podstawy wtedy się uczy dzieci. Przeciez nie musza od razu wiedzeiec wszystkiego. Chodzi bardziej o zaciekawienie tematem pokazanie możliwości. Ja wiem ze go4robot.pl uczy dzieci takich podstaw no i robi tez warsztaty z robotyki. Dziecko może lepiej się rozwijac dzieki temu ze nauczylo się podstaw programowania dla dzieci jest wiele dodatkowych zajec w Poznaniu wiec tez można wybrac cos bardziej sportowego jak chcesz.
#2016-09-19 09:59:32 

Bydgoszczanin

Użytkownik

Czy warto? To tak jakbys pytala czy wart jesc sniadanie. Jasne ze warto, bo mozg musi myslec ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015