#2016-09-19 01:42:42 

ZłyON

Użytkownik

Witam. Mam problem z przeglądem bo dałem się namówić teściowi i pojechałem do stacji do której zwykle nie jeżdże. Auto oczywiscie przeszlo pozytywnie badanie ale niestety miesiąc po okazało się że stuka mi zawieszenie. Nie wiem co to moze byc bo samochod zaczal strasznie uciekac na drodze, a wydruku z amortyzatorów nie posiadam bo mi nie dano. Czy mam teraz jeszcze raz jechać na przegląd zeby dostac taki wydruk czy co? Pomóżcie proszę.
#2016-09-19 04:25:43 

Bydgoszczanin

Użytkownik

Trzeba sie zastanowić po co ci w ogole ten wydruk, mozesz od razu jechac do warsztatu i niech sie mechanik bawi w poszukiwania problemu. Tak czy inaczej polecam jezdzic do porządnych stacji na profesjonalne badanie techniczne. Bo pozwala to uniknąć wielu kłopotów i zajrzeć na poważnie w samochód, czy wszystko jest z nim jak powinno być.
#2016-09-19 06:20:26 

ZłyON

Użytkownik

No dobra ale znajdź coś porządnego w Radomiu...
#2016-09-19 07:43:49 

Bydgoszczanin

Użytkownik

Znalazłem: http://www.speedcar.pl/radom.html. Sieć stacji diagnostycznych na całą Polskę która należy do jednej z najlepszych w kraju. Jeżdżę do nich w Łodzi i nie mogę powiedzieć złego słowa. Zajmują się samochode szybko, są pomocni i na pewno wszystko co zauważą od razu Ci przekażą. Pozdrawiam.
#2016-09-19 10:13:18 

Riksza

Użytkownik

W Speed Car przegląd rejestracyjny kosztuje grosze a pod względem kompleksowości badania i zaangażowania obsługi jest bardzo bardzo dobrze. Byłam nawet z początku zaskoczona bo okresowe badanie zwykle nudzi mechaników którzy są zwykle jeszcze bardziej niemili niż zwykle, ale to najwyraźniej tylko w innych warsztatach. Bo tu było miło szybko i sprawnie, pzdr.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015