#2016-09-22 09:03:14 

Piesio

Użytkownik

No cześć Wam ;) jak w temacie – szukam opinii na najlepszą pizzerie w Poznaniu ;) uwielbiam jadać różne pizze, ale no cóż, sztuką jest dla mnie i tak zrobienie takiej naprawdę dobrej pizzy, z odpowiednim ciastem itp. często są po prostu źle zrobione, ciasto jest przypalone itp. mam dość takiego czegoś i uznałem, że może po prostu założę temat na forum i ktoś z Poznania mi doradzi, gdzie warto zamawiać, jaki lokal ma dobrą renomę itp. bo tak to zamówię coś kiepskiego i tylko się mocno wkurzę. Także jak ktoś ma jakieś doświadczenie i chęć, to proszę o napisanie poniżej jakiś Waszych opinii na ten temat. Będę wdzięczny! ;) pozdrawiam!
#2016-09-22 10:17:36 

Welonka

Użytkownik

Jest tam jedna super pyszna pizza Poznań Grunwald, tam dokładnie o ile dobrze pamiętam niedaleko mają restauracje ;) zamawiam zawsze od nich, bo zdecydowanie oferują najlepszą jakość pizzy w mieście. Ich wypieki są mega smaczne i jeszcze do tego zawsze pizza jest taka full składników no i przepyszna ;) mega uwielbiam smak ich pizzy.. aż sobie narobiłam teraz smaku i nie wiem czy nie zamówię pizzy dla siebie :P
#2016-09-22 11:32:36 

ZłyON

Użytkownik

Ja mega lubię zamawiać pizzę w Poznaniu bo zawsze mi się kojarzy ona z dobrym smakiem. Często jak jeżdżę do kumpli z akademika tam to zamawiamy kilka pizz no i elegancko się je wcina ;P także mogę każdemu polecić żeby zamówili sobie pizze właśnie z tego miejsca, bo naprawdę super jakość idzie w parze z dobrą ceną za ten przysmak :P
#2016-09-22 12:23:34 

Awangarda

Użytkownik

Ja akurat jestem z okolic ;) ale często zamawiana jest przezemnei dużą pizza Jeżyce, z kolei jako miejsce dostarczenia takiej pysznej uczty ;) strasznie uwielbiam pizze ;) moi znajomi często się ze mnie śmieją, że tylko na takich fast foodachjade no ale cóż ;P mam świetną przemianę materii i mogę sobie pozwolić na jedzenie takich pizz ;)
#2016-09-22 12:36:22 

Hero

Użytkownik

Jak chcesz dobrą pizzę to zamów sobie ze strony milenium-pizza.pl tam spokojnie możesz wybrać jedną z lepszych pizz na terenie Poznania ;) super Ci polecam bo naprawdę bardzo smakowite sa ich pizze
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015